Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DSG Nedir?

en yakın arkadasımın golf6 sı da 7 ileri dsg ve 12k km cıvarında aralıktan berı askerde oldugu ıcın araba benım garajımda arada cıkartıyorum falan en ufak ses yada problemle karsılasmadım ılla her 7 ılerı dsg bozuk dıye bı kanıya varmak olmaz ama tabıkı bunlarda mekanık aletler ufak tefek problem cıkartabılır onemlı olan sorunsuzca problemın gıderılıp gıderılmedıgı bence

en yakın arkadasımın golf6 sı da 7 ileri dsg ve 12k km cıvarında aralıktan berı askerde oldugu ıcın araba benım garajımda arada cıkartıyorum falan en ufak ses yada problemle karsılasmadım ılla her 7 ılerı dsg bozuk dıye bı kanıya varmak olmaz ama tabıkı bunlarda mekanık aletler ufak tefek problem cıkartabılır onemlı olan sorunsuzca problemın gıderılıp gıderılmedıgı bence

Evet aynen oyle zaten 2010 larda pek sorun gozukmuyor suan...

daha araba gelmeden arıza moduna geçmişsin safa, dur bi keyfini çıkar yahu. Bu kadar fazla irdelemek sana fayda değil zarar getirir. Eğer bu kadar çok incelersen ne araba beğenirsin en ev ne iş nede kız. Hiç bir şey mükemmel değildir. Yatıp kalkıp dua et cupra gibi bir araca sahip olacağın için.

+9999

binlerce 7 DSG pıyasada var aralarında ıllakı bı kac bozuk cıkacak .. bu kadar buyutmeye gerek yok

haftaya 1.6tdi dsg aracım geliyor ama bu ses vs gibi problemlerden ötürü korkuyorum acıkcası sizce manueliyle mi deiştirsem ki siparişimi?

ses gerçekten rahatsız edicimi ki hiç sürme fırsatım olmadı ?

Linkini verdiğim konuda Safa detayları yazdı o konuya bence bir göz atın. Safa da Ibiza Cupra DSG var.

Geri
Üst Alt