Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Drift Gokart

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güzel bi organizasyon hakana teşekkür ederim :D

3. lük ödülümü istiyorum :D bi kupa falan yaptrsaydık keske scw yazan :p

çok zevkliydi tşk :)

rıırelmse foruma yarın aktarıcam

ıaltakn herkeze tesekkurler org duzenleı nneyyuregıne saglık uzun zamandır boyle eylenmemıstım iyiki varız scw :D

güzel bi organizasyondu arkadaşlara teşekkürler

Güzel bi organizasyon hakana teşekkür ederim :D

3. lük ödülümü istiyorum :D bi kupa falan yaptrsaydık keske scw yazan :p

asıl ben herkese teşekkür ederim geldiğiniz için çok eğlenceli bir gündü

Beyler herkesin ayağına sağlık .. Ben bu kadar eğleneceğimi tahmin etmiyodum :) , Finalde her ne kadar şanssızlık yaşayıp yarıda bıraksamda yine de çok güzeldi :) , 3. benim kabul etmiyorum :D Yarı finalde 32.26'ım vardı :D

Beyler herkesin ayağına sağlık .. Ben bu kadar eğleneceğimi tahmin etmiyodum :) , Finalde her ne kadar şanssızlık yaşayıp yarıda bıraksamda yine de çok güzeldi :) , 3. benim kabul etmiyorum :D Yarı finalde 32.26'ım vardı :D

doğukanım ben hiç konuşmiyim ozaman he :D:D:D

Kardeşim 4 senedir gidiyosun , yani bide yetenekli gençsin mike :) , şaka bi yana tebrik ederim. Murat arabamı almasaydı garanti 1-2 yapardık seninle :) tekrarına nasipse ;) . o 6 numarayı tamamiyle çöpe atsınlar söyle :D :D

tmmdır sölerim he buarada burakcığımmmm :D bugün seatına ne yaptına yükledim bakarsın aslanım :D

ee benim final turunda attıgım 31.07 nolak :D

yine öndeyim :Dhak

an 30 yaptı ben 31 :D napıo yolda extradan kürekmi cekiyo anlamadm:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt