Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dolu tavanda iz yaptı

Bigalı_17.5

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar Ardahan Göle'de yaşıyorum. Geçen gün fena bir dolu yağışı oldu. Malesef okuldayım o sırada ve kapalı garajda yok. Aracımın tavanında izler oluşmuş. Çok canım sıkıldı, daha daha senesi dolmadan böyle biseyle karsilastim. Böyle bir durum yaşayan varsa duzeltilebiliyor mu boyaya zarar vermeden ? Düzeltildi diyelim satarken bu anlaşılıyor mu? Şimdiden teşekkürler

Merhaba
Size tavsiyem doğuş otomotiv e durumu anlatın geçmişte gebze bulunan araç depolarına dolu yağmış yüzlerce araç hasarlanmıştı.Bu araçlar tamir ettirildi ve nefaset bedeli düşülerek satıldı.Kendilerine sorup hangi firma ile tamirat yaptıklarını öğrenirseniz çözüm bulabilirsiniz.

Memlekette dolu yağdığı zaman araçların hepsi neredeyse hasar aldı. Daha sonra bilindik bir durum olduğundan vakumla vesaire millet hallettirdi. Sıkıntı olmadı

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geçmiş olsun,oluşan izler boyasız göçük düzeltme işlemiyle hallolabiliyorsa anlaşılabilecegini sanmıyorum ama işin içine boya girerse ozaman anlaşılır.

Trakya'dan gönderildi..

Merhaba oncelikle gecmis olsun.
Benim basima daha once benzer olaya geldi. Hic caninizi sikmayin.
Cok kolay halledilebilen bir is. Yeterki isin ehlini bulun. Buyuk sehirlerde boyasiz gocuk duzelten yerler var. Pdr boyasiz duzeltme diye youtubeden aratabilirsiniz.
Ben komple tavani 2014 te 500 tl ye yaptirmistim. Araci yetkili serviste expertize soktular kimse anlamad ve anlayamazda cunku boyaya bir sey olmuyo. Yeterki yapan yer bulun. Autokinglerde bu isi yapiyo ama cok basarili degiller.

Gocuk duzeltme vakkumlama...en yakin. Erzurum erses seat servisi abdurrahman beyden yardim isteyebilirsiniz...metin 34fa0333 selamlarimi iletin

Öncelikle geçmiş olsun hocam bundan birkaç yıl önce bizim buraya da yağmıştı ( Gaziantep 'e ) eğer çok kötü değilse düzeltilir hocam dert etmeyin ama bunu güzel yapacak usta lazım bizim burada hemen hemen herkes mağdur olduğu için bizim burada işin ehli ustalar halletti boyaya kesinlikle zarar vermeden ve hiçbir şekilde anlaşılmayacak şekilde umarım orada bulabilirsin işin ehli bi usta tekrardan geçmiş olsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkür ederim sağolun
[doublepost=1494855926,1494855785][/doublepost]
Memlekette dolu yağdığı zaman araçların hepsi neredeyse hasar aldı. Daha sonra bilindik bir durum olduğundan vakumla vesaire millet hallettirdi. Sıkıntı olmadı

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Burada yaz gelince sürekli oluyor malesef gecenin yıl arkadaşın sıfır ibizasına olmuştu şimdide benim leona
[doublepost=1494856082][/doublepost]
Öncelikle geçmiş olsun hocam bundan birkaç yıl önce bizim buraya da yağmıştı ( Gaziantep 'e ) eğer çok kötü değilse düzeltilir hocam dert etmeyin ama bunu güzel yapacak usta lazım bizim burada hemen hemen herkes mağdur olduğu için bizim burada işin ehli ustalar halletti boyaya kesinlikle zarar vermeden ve hiçbir şekilde anlaşılmayacak şekilde umarım orada bulabilirsin işin ehli bi usta tekrardan geçmiş olsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Öncelikle teşekkür ederim burada her yıl oluyor malesef. İlçe çok küçük kapalı garaj da yok ve sonuç malum. Yaz tatilinde istanbul ya da canakkale de bir usta aricam artık

Geri
Üst Alt