Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

derbi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yok artık yiğit:D

bizim mahalle-üst mahalle
her maç kan çıkıyo:D

ahaha her yerden ele verdin olum kendini :D Sen alkolik adamlara rakıyı ayran diye yutturabilirmisin :D Helede çarşı mensubu gökhana :D

valla bilmiyorum olm alakam yoktur futbolla.. :D :D

3-1 yada 4-2 tabiki aslankral alır maçı

ahaha her yerden ele verdin olum kendini :D Sen alkolik adamlara rakıyı ayran diye yutturabilirmisin :D Helede çarşı mensubu gökhana :D

kaçamadık olm hiçbir yerden, foto herşeyi ele veriyomuş. ben de atıp tutuyorum fotoya bakmadan :)

sizin gibi alkoliklere yutturmak mümkün mü? :) gökhan zaten fotoya bakarak rakının markasını bile tahmin etmiştir :D

kaçamadık olm hiçbir yerden, foto herşeyi ele veriyomuş. ben de atıp tutuyorum fotoya bakmadan :)

sizin gibi alkoliklere yutturmak mümkün mü? :) gökhan zaten fotoya bakarak rakının markasını bile tahmin etmiştir :D

Hahahha:D:D

Çupraların kuyrukları gözüküyo olm :D

Herkes G.Sarayı favori görüyo ama beşiktaş alıcak bu maçı...iddaa daki yüksek ganyanı kaçırmayın derim :)

yatıcak kuponlarınız dınlemeyın sezgın abıyı:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt