Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

CUPRA Pedal Seti, SCW'e Özel Toplu Alım İndirimli..!

ne oldu bu pedal setlerinin 2. partisi abi
yoksa onlarda geldi satıldı mı ?:confused:

kardeşim siparişi nasıl veriyoruz kargoylamı yolluyor parayı nasıl verecegiz bilgilrndirirsen sevinirim

ilk alanlar banka havalesiyle ödeme yaptılar sanırım
k.kartıyla almak isteyenler de çoğunluktaydı benim gibi
en son onun bi çaresine bakılacaktı ama ne oldu bende bilmiyorum ve merakla bekliyorum
sahibinden vade farkı koyuyo taksitli işlemlere
sanalpazar çok iyi olur ama tabi takdir satıcı arkadaşımızın...
beklemedeyiz;)

Gani bey ne oldu cupra pedal setilerinden haber var mı 2. parti geldi mi ve taksit olayını çözebildiniz mi

Bence telefon ile ulaşıp görüşün siteye girmeyebilir pek. Bu arada ben ilk alanlardanım ve memnunum tavsiye ederim.

Bence telefon ile ulaşıp görüşün siteye girmeyebilir pek. Bu arada ben ilk alanlardanım ve memnunum tavsiye ederim.
evet aslında dediğin doğru, ben telefon değilde geçen hafta sahibinden profiline mesaj attım
haftaya (bu hafta için) gelecek dedi,yalnız modülsüz kalmamış tedarikçisindede modüllü olarak gelcek dedi
onların fiyatı nedir dedim 225 tl dedi
acaba beklesek mi buraya haber eder mi, yoksa tekrar mesaj atıp yada arayıp son durumu öğrensek mi ?
walla 4 gözle bekliyorum,bide enes arkadaşın dediği gibi taksit olayını da bi hallederse süper ötesi olcak

Banada lazım dsg pedal takımı+ayak dayama nasıl olacak?

merhaba arkadaşlar.. ben yeni üye oldum siteye ve bu başlık hemen dikkatimi çekti.. bende modülsüz pedal seti + ayak dayama almak istiyorum..

Geri
Üst Alt