Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Carbon Edition

Kırmızı fitiller biraz fazla bence ama karbonlar çok güzel olmuş karbona bayılıyorum :)

ben begendim. zaten iki gundur aklimda su carbon isi. canimi cektirdin iyice :)

Şık durmuş. Canlısını da görelim haftaya...

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cok guzel olmus emeğine değmiş

Discovery Elite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şık durmuş. Canlısını da görelim haftaya...

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkürler inşallah kireç abi
[doublepost=1483166743,1483166628][/doublepost]
Kırmızı fitiller biraz fazla bence ama karbonlar çok güzel olmuş karbona bayılıyorum :)
Kırmızılar fitil değil Onlar da krom un kaplaması o ara çok dar fitil olmuyor zaten mevçcbur o dA kaplama yaptım

Teşekkürler inşallah kireç abi
[doublepost=1483166743,1483166628][/doublepost]
Kırmızılar fitil değil Onlar da krom un kaplaması o ara çok dar fitil olmuyor zaten mevçcbur o dA kaplama yaptım
Oraları da karbon yapsaydın daha şık durabilirdi aslında ama herkesin zevki farklı tabi

Oraları da karbon yapsaydın daha şık durabilirdi aslında ama herkesin zevki farklı tabi

Ya denedim onu da fakat çık boğuyor içeri araç kırmızı olduğundan çift renk hakim olsun istedim paspaslar da dahil kırmızı şerit..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Eline sağlık güzel olmuş. Kaplamaları nereden aldın acaba?

Eline sağlık güzel olmuş. Kaplamaları nereden aldın acaba?

Hazır değil kendim yaptım kardeşim teşekkür ederim buarada

Geri
Üst Alt