Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

California Scents Bubble Gum !!! :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sezgin 2 tanenin 1 tanesini senin için istedim ben :)

Valla uzun zamandır görüyorum bu konuyu,çok merak ettim bu kokuyu.Cuma buluşmasında kokuları görüp alsak iyi olurdu.

Valla uzun zamandır görüyorum bu konuyu,çok merak ettim bu kokuyu.Cuma buluşmasında kokuları görüp alsak iyi olurdu.

Valla o şekilde iyi olurdu aslında da Maltepe'ye gelmem çok zor. Eğer gidecek biri varsa kaç kişinin de istediğini biliyorsa. O bana toptan yapsın transferi hatta ben karşılıyım kargosunu, göndereyim o kişiye. O kişi buluşmaya geldiğinde isteyen herkese dağıtsın alsın parasını.

Pazartesi günü Deniz kardeşimden 2 adet istedim, Aynı gün kargo yaptı, dün akşam aldım kokuları. Umduğumdan daha güzel kokuyor, herkese tavsiye ederim... Teşekkürler Deniz...:eek:key:

abi madem bu kadar kişi çok begeniyor , ben de denemek istiyorum artık ya. Özelden mi görüşelim dostum ?

bende istiyorum adres veriyim,hesap numarası verırsenız odeme odemeyı o sekılde yapsak

Alacak arkadaşlarım var sahibinden de süre bitmiş sanırım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt