Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün SEAT'ına ne yaptın ?

Cumartesi akşamı 4 saatlik bir detay işlemi sonrası sabah yağan yağmur.
embarrassed.gif
Kil uygulaması üzerine işlem yaptığımdan boncuklanma layıkı ile gerçekleşmedi gibi.
smiley.gif

Önce aracı sadece basınçlı su ile detaylı yıkadım.
Sonrasında soft kil (turuncu) uyguladım komple. (Valet Pro)(Bulaşık deterjanı yardımı ile) Zift ve diğer artıklar temizlendi. Ele pürüz gelmeyecek hale geldi.
Sonrasında cilalı şampuan ile yıkadım ve ıslak cila uyguladım ve güzelce kuruladım. (Turtle Wax)
Sonrasında İpa ile komple sildim. (İzopropil alkol)
En son Gtechniq C2V3 Liquid Crystal Boya Koruma uyguladım. (Bu hafta sonu devamlılığını sağlamak amacı ile Sonax BSD uygulayacağım.)
Sonrasında motor temizliği ve jant/ lastik temizliği yaptım. (Astonish/ Turtle Wax)

Son düzenleme:
Cumartesi akşamı 4 saatlik bir detay işlemi sonrası sabah yağan yağmur.
embarrassed.gif
Kil uygulaması üzerine işlem yaptığımdan boncuklanma layıkı ile gerçekleşmedi gibi.
smiley.gif

Önce aracı sadece basınçlı su ile detaylı yıkadım.
Sonrasında soft kil (turuncu) uyguladım komple. (Valet Pro)(Bulaşık deterjanı yardımı ile) Zift ve diğer artıklar temizlendi. Ele pürüz gelmeyecek hale geldi.
Sonrasında cilalı şampuan ile yıkadım ve ıslak cila uyguladım ve güzelce kuruladım. (Turtle Wax)
Sonrasında İpa ile komple sildim. (İzopropil alkol)
En son Gtechniq C2V3 Liquid Crystal Boya Koruma uyguladım. (Bu hafta sonu devamlılığını sağlamak amacı ile Sonax BSD uygulayacağım.)
Sonrasında motor temizliği ve jant/ lastik temizliği yaptım. (Astonish/ Turtle Wax)

Kankim okadar uğraş sonra yağmur yağsın

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

kılıflar çok güzel olmuş, güle güle kullan. kolçakta ses, tıkırtı gelmiyorsa çok güzel :)

Geri
Üst Alt