Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

buda benim ibiza cupra :)

arkadaşlar 45900 e 2013 cupra var bayilerde panaromik tavan+kış paketi 50 ye geliyor bu galeriler neyin kafasını yaşıyo yada milleti ne zannediyo 2010 arabaya bu fiyatı çekiyorlar

onu bilmiyorum ben 2. sahibiydim benden önceki kaza yapmış sürtmeden dolayı boya vardı 3 parçada yanlışım yoksa.
Arayıp sorsan arabayı boyasız derler usta getirip baktırsan gözümüzden kaçmış derler. Galeriden araba alırken 7den 70e incelemek lazım.

bu aracın rengi tam olarak ne diye geçiyor , rengi hoşuma gitti doğrusu

allah kaza bel vermesin maşallah maşallah :)

araç hala bende ben 40 bin istiyorum galerici yakın arkadaşım o fiyattan koymuş aracın agır kazası yoktu patronunda dediği gibi sürtmeden dolayı 3 parça boyası vardı resimleride bende mevcut . herkese keyifli forumlar.

araç hala bende ben 40 bin istiyorum galerici yakın arkadaşım o fiyattan koymuş aracın agır kazası yoktu patronunda dediği gibi sürtmeden dolayı 3 parça boyası vardı resimleride bende mevcut . herkese keyifli forumlar.
Aciliyetiniz var mı bilmiyorum ama sizin aracınızın bu fiyata satılması neredeyse imkansızdır.Size yardımcı olmak için yazdım.İnşallah dilediğiniz fiyata satarsınız herşeyin hayırlı olsun.

Aciliyetiniz var mı bilmiyorum ama sizin aracınızın bu fiyata satılması neredeyse imkansızdır.Size yardımcı olmak için yazdım.İnşallah dilediğiniz fiyata satarsınız herşeyin hayırlı olsun.

aciliyetim yok .zaten aciliyetim olsa kendim sahibinden.comda 40 bin liraya ilan açardım . yinede sağolun .

güzel araba. hayırlı satışlar. rengi tam olarak ne bu arabanın cidden hoş.

ayrıca siyah cupra görmedim hiç. elinde 2013 siyah cupra fotoğrafı olan bana serhan@aksoycafe.com'dan veya bu konudan ulaşsın lütfen

Geri
Üst Alt