Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu araç Cupra R mı??

ben aracı biliyorum pert kayıtlı bu araç hatta şu var ilk araç kaplama mat isiyahtı sonradan mat boyaya boyandı hiç güzel deil dreksiyon aynalar ve bir çok yeri toplama olduğundan 1.6 araçların parçaları takılmış özgürün dediği gibi alıncak en son cupra bu :D

ben aracı biliyorum pert kayıtlı bu araç hatta şu var ilk araç kaplama mat isiyahtı sonradan mat boyaya boyandı hiç güzel deil dreksiyon aynalar ve bir çok yeri toplama olduğundan 1.6 araçların parçaları takılmış özgürün dediği gibi alıncak en son cupra bu :D

kör atın kör alıcısı olur antalyadaki de bunu kar etmek düşüncesi ile almış sanırım....

Amaç yüklemekse ilk alınacak Cupra bu :)
25'e felan alınırsa mis. 10 lira harca babalar gibi yürüsün araba :D

Zaten bu arabayı incelemeden sadece fiyat üzerinde konularak almak lazım.
Yok arabada çizik var yok direksiyonu farklı demek yerine,
"Kardeşim bu parayı veriyorum, tamam diyosan baktırmadan alıcam" :D

bu araba ilk ilana çıktığı dönemlerde kilometresi 100 bin civarında yazıyordu kayserideyken. sonradan kilometre yaptıkça sayaç geri geri gitmiş galiba :D

Aha şimdi fiyatı gözümüzde 15000oldu bile Mehmet :) abi adam gibi toplayacak adamların eline düşmeyince böyle oluyo arabalar iişte..

Aha şimdi fiyatı gözümüzde 15000oldu bile Mehmet :) abi adam gibi toplayacak adamların eline düşmeyince böyle oluyo arabalar iişte..

bende bu kilometreyle oynama işini anlamıyorum. sonuçta bu arabayı alacak olan kişi takip eder. önce 100.000 km yazıp sonra bunu 50.000 e indirince insanın alacağı varsada üçkağıda geliyorum korkusuyla vaz geçer almaktan. 22-23 bin verilir bu arabaya. sonuçta ne kadar dağınıkta olsa cupra ruhu var arabada.

Geri
Üst Alt