Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bocanegra almak istiyorum..

sert abi hanımlara göre degil..
iyi sürsede degil yani..
rot çudan cıkamaz olursun..
jantina lastigine de yazik olur..
hassas bu araba ..
alicaksin yada 15'' geciceksin abi o zaman lafım yok ama şekli kalmaz pek..
çok mu abarttim bilmiyorum ama bi binen bi daha binmek istemiyo yani benimkine :) babam zaten hiç binmiyo artik küfür ediyo :)

araba sert oldumu yanındakı rahatsız oldugu anda sende huzursuz olyosun dımı :)bakıslar degısıyor suratlarda bu ne ya tas dokucez ıfadesı belırıyor:D

benim cuprayı aldım bayideki boca'yı bayan öğretmen almış =D

Opel Corsa 1.6T 192 bg OPC.

VAG grubunun bu sınıftaki tüm sporcularını aleme madara eder.

54 bin TL.

(45'e 1.6T 150 bg GSi'da var)

Opel Corsa 1.6T 192 bg OPC.

VAG grubunun bu sınıftaki tüm sporcularını aleme madara eder.

54 bin TL.

(45'e 1.6T 150 bg GSi'da var)

biraz iddaalı olmuş bu laf sanki :confused:

Kurtbilime katılıyorum bende Polo Gti tercih ederim. Şuanda fiyatı cupra ve bocadan daha uygun. Fuarda inceledim donanımıda şuanda satılan pololarla alakasız.

ben olsam polo gti tercih ederdım,aynı motor zaten ve ıbızadan daha sık b ıc tasarıma sahıp benım fıkrım.yeterınce cupra boca var etrafta sımdılık bıraz da Gti olsun :) en bosu da ayrıca 43500,techturkey de sıparıs veren bırı vardı bu fıyattan

kesinlikle bende katılıyorum..donanımı bocadan eskik olsa bile sırf yolda az hatta hiç yok diye alınır.farklı olmak iyidir

ibiza cupra almadan önce polo gti çok düşündüm..başlangıç fiyatı 43000 tl..donanım olarak 0 bi araç..ne esp ,ne xenon, ne büyük boy jant ve sayabileceğim onlarca özelliğin hepsi opsiyonel...sadece esp + xenon + sunroof koyduğun zaman fiyat 50000 tl yi buluyor.. cupra daki standart donanımı poloya koyarsan araç 60000 tl ye geliyor...sunrooflu bi cuprayı ise 46000 tl ye alabilirsiniz..
tabii zavk meselesi ama benim tercihim cupra oldu..çok da memnunum...

valla benzinli arabalarla daha dorusu benzinin litre fiyatlarıyla aram iyi olsaydı kesinlik alacağım araba ya leon cupra veyada ibiza bocanegra olurdu ikisde çok başarılı araçlar.

araba sert oldumu yanındakı rahatsız oldugu anda sende huzursuz olyosun dımı :)bakıslar degısıyor suratlarda bu ne ya tas dokucez ıfadesı belırıyor:D

can sorma ya ..
kendini tedirgin hissediyosun bide aciklama yapmak zorundasın ne desem simdi ne anlicaklarki..
işte spor araba yol tutsun diye biraz sert filan ne desen boş sert işte :)
ben seviyorum ama yanımdakiler :(

şu süspansiyonların sertlik olayına pek anlam veremiyorum,
herkes cupra/bocaların süspansiyonu sert diye şikayet ediyor ama
bana bilakis olması gerekenden yumuşak geldiği ve bu sebeple
virajda limitlere yaklaşınca araç öne doğru fazla yatıp understeere maruz kaldığı için
seat sport yaylara geçtim.. şu an sert oldu ama mekanik yol tutuş hissedilir derecede iyileşti..
eşinizle beraber çok rahat kullanabilirsiniz eğer onun da tarzına uygunsa
bnm aracım 7k kmde ama jantlarımda en ufak bir çizik yok:)
ki ben haftaiçi peugeot panelvanımı kullandığım için araç eşimde kalıyor, zaten ruhsat sahibi de o:eek:

Geri
Üst Alt