Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Beyaz CUPRA..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
adam cupraya momo corse jant takmış ben sırf o yüzden almazdım o arabayı :D İnsanların hiç ahlak duygusu kalmamış herkes kaptırabildiğine kitliyor..

bence sahıbındende leon dizel FR var ona bak beyaz cok guzel...

Sahibindende bide yeşil FR vardı çok temiz bence oda güzel bir tercih bide kırmızı vardı....

Bir tanıdığım galeride satılıktı 2008 beyaz sunrooflu cupra hocam sanırım 56000 tl istiyordu km si de düşük istersen benimle irtibata geç yardımcı olmaya calısırım

Cupra'nın az kmli'si kazazısı boyasızı 45.000TL civarına alınacak bir araç. İnternetteki sanal piyasaya aldanıp fazla para vermeyin.

kaan arkadaşımızın aracı gayet güzel piyasada zor bulunan bir araç tavsiye ederim

su anda alacak olsam kaanın aracını alırdım..

---------- Post added at 17:40 ---------- Previous post was at 17:39 ----------

Cupra'nın az kmli'si kazazısı boyasızı 45.000TL civarına alınacak bir araç. İnternetteki sanal piyasaya aldanıp fazla para vermeyin.

sana katılıyorum nettekı bazı aracların fıyat sıfıra cok yakın...

Erhan senin ilandaki sağ tarafı ben altı boyalı cupra:)

Kazalı haliyle alan adam 30 un altına kapattı diye biliyorum...Şimdide 47 ye saplamaya çalışıyor millete...

big_13607699_f3v.jpg

big_13607699_ygo.jpg

big_13607699_bb7.jpg

big_13607699_s8l.jpg

AMAN ARABA ALIRKEN DİKKAT İYİ ARAŞTIRIN ARKADAŞLAR...

Erkin bu ilanıda hatırlıyorum, aynı araba olduğunu bilmiyodum. İyi tespit :)

Herkese ilgisinden dolayı teşekkürler..ama beyaz CUPRA yı halen bulamadık arkadaşlar..

beyaz diye sınırlandırırsanız bulmanız pek de kolay değil..
artık renk değişimi çok kolay..ve ruhsatı vs. ile size 1500Lira'ya mal olucak bişi sadece..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt