Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Başka arabanın boya izi nasıl çıkar ?

Tabii ki şaka. Arkadaşlar cif, parfüm vb demişler. Onlara atfen yazdım. Bu tip işler için (araç boyası ile alakalı) cif vb gibi bu iş için olmayan ürünler kullanıldığında çizik belki çıkar ancak boyaya daha çok zarar vermiş olursunuz.
Sanayide boyacı, kaportacı yada bir yıkamacıya rica edilirse 2 dakika içinde az pasta cila ile çizik çıkartılır ki, böyle olmuş. Ben aracınıza cif vb farklı amaçlı ürünler kullanmanızı tavsiye etmiyorum.
Bende aynı şeyi söyledim arkadasa,üstte yazdım.pasta astarı vs kullanılabilir diye.ama Şaka güzel.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Tabii ki şaka. Arkadaşlar cif, parfüm vb demişler. Onlara atfen yazdım. Bu tip işler için (araç boyası ile alakalı) cif vb gibi bu iş için olmayan ürünler kullanıldığında çizik belki çıkar ancak boyaya daha çok zarar vermiş olursunuz.
Sanayide boyacı, kaportacı yada bir yıkamacıya rica edilirse 2 dakika içinde az pasta cila ile çizik çıkartılır ki, böyle olmuş. Ben aracınıza cif vb farklı amaçlı ürünler kullanmanızı tavsiye etmiyorum.

Cif'i Sonax vb. profesyonel mekanlarda farklı şişelerin içine doldurmak suretiyle kullanıyorlar merak etmeyin.

Geri
Üst Alt