Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aydınlatma

önemli değil abi uğraşmadım kendime alacaktım size de aldım o kadar..

abi mavi değil..
tam 8K mavisi ve onun biraz daha cansızı bence sen bi daha bak çünkü ben hakkaten bayıldım karanlıkta çok tatlı duruyo..gündüz yanmıyo gibi görünüyo zaten..

:)

yiğit zahmet ettin aldın çok teşekkür ederim ama çok yetersiz bir aydinlatmasi var gece..malesef beğenmedim..bnde abarti aydinlatmayan ledlilere yönelicem bakalım.
çok sönük yanıyo..hatta yanmıyo bile denilebilir.

yiğit zahmet ettin aldın çok teşekkür ederim ama çok yetersiz bir aydinlatmasi var gece..malesef beğenmedim..bnde abarti aydinlatmayan ledlilere yönelicem bakalım.
çok sönük yanıyo..hatta yanmıyo bile denilebilir.

evet yetersız ışıgı..orjınallerın camlarını mavıye boyamışlar sadece :)

evet öyle gibi duruyo..
ama biraz fazla boyamışlar..katı fazla kaçmış.. :)

ne diyosun gece görüntüsüne yavru..

ne diyosun gece görüntüsüne yavru..

e yazdım ya olm okusana 2-3 mesaj öncesini..
bildiğin plaka kesinlikle uzaktan gözükmüyor...
yakindan da flu gibi gözüküyo plaka çünkü kötü bi ışık dağılımı var...
ledlilerde denicez şansimizi

bakar kör..

led konusunda nası bişi istediğimi aşağı yukarı biliyosun sen de..
fazla parlak vs. değil..

bu arada Can yarın gittiğinde vs. Yiğit'in arkadaşıyım dersen ilerde bize indirim olarak döner unutma kardeşim.. :) ;)

bakar kör..

led konusunda nası bişi istediğimi aşağı yukarı biliyosun sen de..
fazla parlak vs. değil..

bu arada Can yarın gittiğinde vs. Yiğit'in arkadaşıyım dersen ilerde bize indirim olarak döner unutma kardeşim.. :) ;)

tamam merak etme sen Kayseriliyim ben :)

Geri
Üst Alt