Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Audi A3 1.8T. Tanışma ve Modifiye Belgeseli :)

araçta, modifiyeside, sahibini tanımıyorum ama aracı sevk ve idaresi de oldukça başarılı..:eek:key:

• Beğen
Reaksiyonlar: ukku
araçta, modifiyeside, sahibini tanımıyorum ama aracı sevk ve idaresi de oldukça başarılı..:eek:key:

Teşekkürler :)

prof.olmaya gerek yok.ince noktalar var.senin sürüşüne göre cok basit geliyor.onları bize bir vidyo ile öğretsen fena olmaz:p:D

vidyo süper bu arada :eek:key:

kartepe.wmv - YouTube

Kartepe Eğlencesi - YouTube

Bu tip videolarım var karda, daha önce paylaşmıştım da, görmüşsünüzdür belki..
Kar ve kaygan zemin tecrübem fena değil.. Elimden geldiğince de öğretmeye çalışırım.. Video çekmek de problem değil ama, video ile öğrenmek oldukça zor malesef.. :) Gerçekten kendini geliştirmek isteyen varsa yardımcı olurum.. Örneğin kardeşim bu sene ehliyetini aldı, karda birlikte 1 hafta geçirdik.. Önce boş arazilere gittik, sonra sokak aralarında dönmeye başladık, sonra Kartepe'ye çıktık indik, şu anda beni bile şaşırtan hamleleri ve refleksleri var.. İstanbul'un yarısı karda o 18 yaşındaki adam kadar kullanabilse, ne trafik olur ne bişey :)

Çok emek var bu a3 de herşeyi yapılırken olmasada büyük bi mod lama kısmında test kısmında hep bulundum bizzatda kullandım gerçekten çok keyifli bi araç.

Ara hızlanmaları,frenleri ve yol tutuşu oldukça iyi yol tutuş konusunda çevremizde utku abiyi yakından tanıyan herkes bilir ne kadar viraj sevdiğini :)

Tekrardan Maşallah abi ;)

• Beğen
Reaksiyonlar: ukku
Çok emek var bu a3 de herşeyi yapılırken olmasada büyük bi mod lama kısmında test kısmında hep bulundum bizzatda kullandım gerçekten çok keyifli bi araç.

Ara hızlanmaları,frenleri ve yol tutuşu oldukça iyi yol tutuş konusunda çevremizde utku abiyi yakından tanıyan herkes bilir ne kadar viraj sevdiğini :)

Tekrardan Maşallah abi ;)

Aslan kardeşim benim :)
Golf'ü bir aldıralım, sana da vericem zehiri :D

Utku konuyu dagatmayayimda golf fti ye gt 30 taktiginda 1.5 bar i gecemiyor arac dimi ona bi cizum bulundumu

Geri
Üst Alt