Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Audi A3 1.8T. Tanışma ve Modifiye Belgeseli :)

hahaha :D geçen gece starbucks ın orda ayarı iyi verdin herşey şuan için çok güzel :)

Utku biraz fantaziye giriyorda guncel kasa TT lerin Gostergerini alsak bu araca uydurabilirmiyiz?? Ebay.de sitesinde 4oo euroya tertemiz buldum

Direksiyonunu takan gördüm de kadran görmedim :)
Uğraştıktan sonra illa olur da. Gerek var mı, bilemedim :D

Maaşallah kazasız belasız kullan...

• Beğen
Reaksiyonlar: ukku
Aracın markası modeli önemli değil, önemli olan emek harcanmış olması. Ellerinize sağlık.
Allah kazasız belasız binmek nasip etsin.

• Beğen
üstad aracı zevkle izliyoruz :) allah kaza bela vermesin
bi sorum var sana intercooler olarak kit mi aldın ? aldıysan litre ve markasını paylaşırmısın
yoksa costum bi intercooler mı kullanıyorsun?

• Beğen
Teşekkür ediyorum herkese :)

Intercoolerı ebaydan aldım, bire bir resmi budur;

http://s1.promotionsupplies.com/ebay/just-intercoolers/images/intercooler/IC0036-4-1.jpg

Length 27"
Height 6"
Thickness 2.5"
Inlet 2.5"
Outlet 2.5"

Bunlar da ölçüler direkt ebaydan aldım :)
Kargo dahil 400 TL'ye yaklaşır heralde güncel kur ile.
Getirmede yardımcı olurum lazımsa.
Borulandırmayı custom yaptık. Sıcak taraf 2", soğuk taraf 2.5" olmak üzere. Silikonlar ile birlikte borulandırma 750-800 TL tutuyor. Tabi ki birinci kalite paslanmaz borular ve çok iyi bir işçilikle yapılmış tig kaynakları ile.
Onda da yardımcı olurum lazımsa :)

Kit neden almadın dersen, marka kitler inanılmaz pahalı. Gerek yok yani bi + sı yok.
Ebay kitleri aşağı yukarı bu fiyatlara geliyor ama.. Hiç bi borusu işlem yapmadan uymuyor.. Hiç tavsiye etmem :)

utku kardeşim öncelikle Allah nazardan kazadan beladan korusun çok güzel bi makina..
benimde ilk arabam ilk gözağrım bal rengi 97 md 1.8 T 150 hp 210 tork. A3dü. ondan ayrılınca günlerce ağlamıştım :(

• Beğen
süper olmuş... emeğinize sağlık... kazasız belasız sürüşler diliyorum...

• Beğen
Geri
Üst Alt