Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

"Arka sisleri kapatin" uyarisi..

Aracın kullanım klavuzun da 60 km. üzerine çıkınca arka sisleri kapatın uyarısı çıkar diye yazıyor.

Sis farları sisli havalarda açılıyor araçta havada sis var yavaş gitmeni söylüyor :D

Ayrıca arka sisleri yakıp gezmenin manası nedir yemin ediyorum arka sisi yakan araba gördüğüm zaman kaçıyorum ben :D

Konuyla ilgili herkes sislerden şikayetçi ama forumda bile ön sisleri açık gezen, yok beyaz yok mavi ampul takarak karşıdakinin gözünü kör eden çok kişi var. Bu yüzden bence farklılık yaratacaksak, kurallara uygun davranacaksak kendimizden başlamak lazım.
Bakın daha yeni 3 arkadaşım kaza yapti, sebebi nedir diye sorarsanız hız denemesi, sadece kendilerine zarar verdiler. Oyle boyle zarar da degil. Arac pert, bir kisi agir, iki kisi hafif yarali, bu yüzden başkasına zarar vermeden bizler kurallara uygun davranalim. Ne ön sis, ne arka sis ne de hız denemesi yapalım. Ne de karşıdakini rahatsız edici ampul takalim

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt