Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

"Arka sisleri kapatin" uyarisi..

exman

Kayıtlı Üye
Aksam onumdeki arac arka sislerini yakmis ilerlerken gozumun icine etti..isiklarda yakaladim, yanina gectim. Yaktım sisleri bende, yesilde firladim yerimden, o esnada arka sisleri kapatin uyarisi cikti gostergede..bende kapattim..sonra normal hizda ilerlerken yaktim tekrar bu sefer uyari cikmadi..kokledim gaza, uyari yine cikti.. kitapcikta bisey bulamadim..internette de bulamadim.. sanirim arka sisler acikken hizli gitme demek istiyor..

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Slm 70 km yi gecince ikaz ediyor. 3 -4 kez sonra susuyor. Tekrar 70 e gelince tekrar ikaz. Yani sadece 70 civari ikaz veriyo

Ok tuşuna basınca susuyor da.
Şu gece arka sisleri açık gezen "MORON"ların gözünün içine spot ışıklarını sokasım var.
Uzunları yakıyorum umursamıyor bile.
Bilinçli olmak-eğitim-görgü olmayınca bu beyinsizlerle aptallarla her gün sinir hastası olur insan.

Ok tuşuna basınca susuyor da.
Şu gece arka sisleri açık gezen "MORON"ların gözünün içine spot ışıklarını sokasım var.
Uzunları yakıyorum umursamıyor bile.
Bilinçli olmak-eğitim-görgü olmayınca bu beyinsizlerle aptallarla her gün sinir hastası olur insan.
Katiliyorum...bende ozellikle uzunlaru yakiyorum uyarmak icin ama sallayan olmuyor..ozel bi isiklandirma yapasim var ozellikle bu okuzler icin

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Arka sisleri kullanan insanlara lanet okuyorum hele bizim artvin ve bu tarafta aracı 2 saat sollayamazsın o sisler gözünü kör eder insanın...ön sisleri anlarım da arka sisler amelelikten başka bişey değil güzel havada kullanmak...

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ne yazık ki arkadaki araçları düşünmeden yapılan birşey ben butür durumda uzunları yakıyorum direk arkasından

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt