Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arka difüzör'ümü çaldılar

Gökşen

Kayıtlı Üye
IMG_5580.JPG arkadaşlar 1 hafta önce aldığım aracımın arka difüzör'ünü avm otoparkında çaldırdığımı düşünüyorum. Hemen farkedemedim eve otoparka aldığımda farkettim ama sabah çok ii hatırlıyorum vardı
Sizden ricam sizce bunu nasıl halledebilirim. Bildiğiniz parçacı varmı acaba. Moralim çok bozuk birkaç yere baktım ama yok yok yok En son çere Anadolu yakası erya olcak ama tek o parça varmı sorcam.

geçmiş olsun hocam. üzüldüm. servise götürün bence olayı anlatın sigorta kasko yapması gerekir. sonuçta çalınma durumu var ortada.

Yahu nasıl bi adi şerefsiz insanlar türedi bu memlekette.Bendende çok parça çaldılar.Her zaman beddua ederim.Arabası perte çıksın hayrını görmesin inşaalah.

Geçmiş olsun devir cidden kötüden kötüye gidiyor kimseye güven olmuyor Allah beterinden korusun..

@34PN4766 amin. İşin kötü tarafı bulunabilecek bir parça değil. Umarım sadece o kısım tek olarak getirtiliyordur.

İnş. Pazartesi ilk iş bunu halletmeye çalışcam. Avm de eğer kameradan izleyebilirsem plakasını paylaşıcam arsızın.

Geri
Üst Alt