Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aramızda Konya'da Oturan Var mı. ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yiğit karar verdinmi alma ya da almama konusunda?

konuyu kıtle kanka alamasın araba fln kımseye de soramaz burdan hahaha:D:D
saka b yana kazalı araba alınır toplanır ama bu araba cıdden alınmaz,ztn yıgıtte uzun uzun yazmıs ne var ne yok arabada.20 yasında arabanın bıle bundan az kazası vardır mutlaka.O kadar darbede mutlaka sası de zarar gormustur kı mutlaka duzelttrmıslerdır,onu da gectım o motora hc mı zarar gelmemıstır,alanların bu kadar kaza yapmasından bu kadar degısen olmasından motoru da nasıl hor kullandıklarını dusunmuyo degılım acıkcası.he 25 lıraya cupra adı altında cop alırsın ama essege altın semer vursan da yıne essek olur yawru,var sen bu sevdadan vazgec bın pasa pasa mıss gıbı arabana ;)

senin FR ne oldu asıl :D

Babam vergi dedi almadı net cevap...:D

---------- Post added at 18:05 ---------- Previous post was at 18:03 ----------

konuyu kıtle kanka alamasın araba fln kımseye de soramaz burdan hahaha:D:D
saka b yana kazalı araba alınır toplanır ama bu araba cıdden alınmaz,ztn yıgıtte uzun uzun yazmıs ne var ne yok arabada.20 yasında arabanın bıle bundan az kazası vardır mutlaka.O kadar darbede mutlaka sası de zarar gormustur kı mutlaka duzelttrmıslerdır,onu da gectım o motora hc mı zarar gelmemıstır,alanların bu kadar kaza yapmasından bu kadar degısen olmasından motoru da nasıl hor kullandıklarını dusunmuyo degılım acıkcası.he 25 lıraya cupra adı altında cop alırsın ama essege altın semer vursan da yıne essek olur yawru,var sen bu sevdadan vazgec bın pasa pasa mıss gıbı arabana ;)

Hurda araba alıcak aklına esti die ona yanıyorum... =)

yıgıt kendı arabanı alıp o cuprayla kalk bakım ne oluyor... bız 4 sene once kazalı E400 CDI aldık aracı topladık tas gıbı oldu ama arac ılk zamankı gıbı degıl ve ustune harcanan paranın haddı hesabı yok..

heee ole bı arac bulsak gen alırdık ama bu cupra resmen tırt....

Aynen öyle :D "Nüfusuna alırsın" da başka bir söyleme şekli.

hasarlı arac ısını yapan bır cok tanıdıgım var var her zaman soyledıklerı en olusu bıle 4-5 ay ıcerısınde satılıyor daha duzgun olanlarını sız dusunun bu yazdıklarınız sadece kuru kalabalık her malın bır alıcısı vardır bunu da unutmayın

hasarlı arac ısını yapan bır cok tanıdıgım var var her zaman soyledıklerı en olusu bıle 4-5 ay ıcerısınde satılıyor daha duzgun olanlarını sız dusunun bu yazdıklarınız sadece kuru kalabalık her malın bır alıcısı vardır bunu da unutmayın
Kuru kalabalık yorumlarıma devam ediyorum:
Her malın bir alıcısı tabiki var. Düzgün kotu 10 lirayada almak var, yırtık kota 100 lira vermekte var.
Bu kadar kaza geçirmiş bir aracın düzen konusunda ne kadar can sıkıcı olduğuna dikkat çekmek istiyorum. Şasesi kaynatılmış Mercedes'e de bindik. Alış satış fiyatı da ona göre, düzgünle patlak araç yanyana geldiği zamanki farkta ona göre.

aracın her türlü bilgisine uzaktan olabildiği kadar ulaştım..

araç 3K km'de iken kaza yapmış ve iş emrinde 5 sayfa değişeni var motor kulakları vs. dahil..4K km'de bi kazası daha var onda da değişenler var elbet..en son da 10K civarında bi kaza daha yapmış ve son kez giriş yapmış Bursa Seat'a ardından Konya'ya satılmış işte..
araç tekrar pertten toplandıktan sonra da sadece ön göğüs alınmış araca yani tamamen dışarda toplanmış..bunun yanında Konya plakasıyla Eskişehir'de bi de yaralamalı kazası var orda ne hasarı var bulamadım elbet dışarda yapıldığı için..

yaramaz çocuğun eline tabanca verirsen böyle olur işte. sağa sola sıkar.

arabama bi kaç bişi alıcam bu 3-5 gün içersinde açıkcası bayaa bi soğudum bu Cupra'dan..
satmayacak gibi devam ediyorum yani..burda olsaydı da bi şekilde bi yere gösterip eninde sonunda almamaya karar verirdim gibi geliyo..planım bu araba 1-2 ay daha satılmazsa tekrar bi teklifte buluncam yine istemezse kendi bilir bi daha da aramam velakin bundan 2 sonra kim öle kim kala..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt