Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araçlarda cam filmi yeniden yasaklandı.

Bu sıralar özellikle dikkatli olmak lazım. Çevirmenler çok sık yapılıyor. Bir de bu konuyla ilgili çok fazla isyan var. Cezayı keseb ilirler ve keseceklerdir. Ben sokturmeyi düşünmüyorum. 2001 den beri filmli kullanıyorum. Önceden de yasaktı, hala yasak. Şimdi biraz daha ciddiye bindi olay. Cevirirlerse polis arkadaşlarla nazik bir dille konuşurum. Sonuçta onlarda insan. Siz de ılımlı , yapıcı yaklaşın. Gelelim bu durumu bu hale getiren büyüklerimize. Haram zıkkım olsun.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Özellikle polis çevirmesinde üslup çok önemli adamlar bütün gün neler ile uğraşıyorlar
Benim bütün araçlarım filmli genelde her çevirmede ön camı açar ışıkları yakarım selam veririm ve konuşurum şuana kadar cam filmi yüzünden ceza yemedim

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

;)Haklısın ama aracın şeklinide bozmak zoruma gidiyor. Film,de yakışıyor leona!!!

Arkadaşlar hadi yanları söktüm ama bu arka camı nasıl sökecez bilmiyorum rezistansa zarar verilirse hapı yutarız kolay yolla nasıl sökeriz değerli yorumlarınıza ihtiyacım var.

Arkadaşlar hadi yanları söktüm ama bu arka camı nasıl sökecez bilmiyorum rezistansa zarar verilirse hapı yutarız kolay yolla nasıl sökeriz değerli yorumlarınıza ihtiyacım var.
En arka camı sökme resistansları koparmadan kimse sökemez onları

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

Çevirirlerse ne diyecez arka cam duruyor sadece bu şekil çevirmeye giren varmı

Çevirirlerse ne diyecez arka cam duruyor sadece bu şekil çevirmeye giren varmı
Arka cam için birşey demiyorlar zaten oraya bakmıyorlar birçoğu film var yok umursamaz yan camlara bakıyorlar

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt