Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracım PERT oldu arkadaşlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geçmiş olsun! bende bir tane leon pert ettim ve gidip tekrar leon aldım. kalitesine güveniyorum.

çok geçmiş olsun dostum. ne almayı düşünüyosun peki?

cok gecmis olsun..

bugun leon aldim daha ve bunu okumak cok ironik oldu :)

Geçmiş olsun, leon 2006 model yol tutuştan çok memnundum, 2010 tsi ile 2006 model kadar virajlara rahat giremiyorum, yol tutuşun azaldığını bende çok hissetmiştim ve sanırım alıştım.

çok geçmiş olsun kardeş canınız sag ya gerisi boş. resimleri gördüm ama exper bence ayak yapmış bu haldeki bi arabayı hiç bı kasko şirketi yaptırmaz perte çıkartır. bende kaç kere hızlı viraja girdim ama esp sagolsun çok kurtardı beni :) yenı aracında kazasız günler dilerim

Geçmiş olsun.Saglam olarak aractan cıkmıssınız.
Buradan cıkan sonuc leonun kotu yol tutan bır ara coldugu değil ne kadar saglam bir arac oldugudur.Kazayı ıncelersen belkı pılotaj hatası cıkacak.Boyle bır kaza gecırıp ıcınden sag cıktıgın bır arac varsa sogumak yerıne dahada ısınmalısın.Ben olsam yenı alacagım aracıda leon olarak secerdım.

OIrnek verdıgın araclardan mesela aurıs olsaydı,benım sahsı gorusum ılk sayfaya yazdıgın kelımelerı su an yazamazdın.(Allah korusun.)
süper yorum.....

Çok geçmiş olsun,Hız en büyük felakettir...

Çok ama çok geçmiş olsun... canınızın sağlığı önemli olan... arabadır bu biri gider diğeri gelir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt