Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arabada Dinlenecek Müzikler

arkadaşlar güncel birşeyler yokmu yani bir şeyler paylaşacak birde nerden download ediyorsunuz ben baya uzak kaldım bu işlerden?

arkadaşlar güncel birşeyler yokmu yani bir şeyler paylaşacak birde nerden download ediyorsunuz ben baya uzak kaldım bu işlerden?

download edilecek kaynak o kadar çok ki...
zippyshare sitesinden kaliteli indirebilirsiniz. googledan şarkı adını yazıp arkasına "zippy" yazın, çıkan sonuçlardan zippyshare adındaki sitelerden sonuç çıkarsa oradan 320 kbps kalitesinde müzkler indirebilrsinz.

yerli şarkılar için azeri sitesi boxca var, oradan da kaliteli parçalara ulaşmak mümkün olabiliyor.
googledan yine şarkı ismi hemen yanına da " 320 kbps " yazdıgınızda bazı forum sitelerinden de kaliteli şarkılar indirmek mümkün. Aklınıza virüs kapar mıyım diye soru işareti geliyorsa şöyle cevaplayayım : yıllardır bu şekilde tonlarca müzik arşivi oluşturdum bir sıkıntı da yaşamadım.

tüm bunları yaptınız fakat indiremediniz diyelim, en son çare olarak ( en son çare olarak derken ses kalitesinden bahsediyorum )

YouTube Video Converter and Download - ClipConverter.cc bu siteye girip, youtube'dan dinleyebildiginiz şarkıların linkini girip mp3 formatına dönüştür dediginizde de hızlı indirebilirsinz.

Tesekkur ettim bilgiler icin en yakin zamanda deneyecegim ....bide hazir albumler varmi yabancilar icin?

Geri
Üst Alt