Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Antifriz eksiliyor.

su eksiltme sorunu kısmende olsa bende de var.dün gösterdim özel servise kaçak yok dedi.contadan olabilir o da 600-900 tl arası masraf çıkarır dedi.sürekli su eksiltme yok bi iki kez su seviyesi ikazı vermişti.en son 2500 km uzun yol yaptım bi sıkıntı olmadı.

Benim aracımda da kacak vardı iki gün önce kontrol ettirdim su flanşı diye bir parça var o parçadan devrini yükselttiğiniz anda suyun sızmaya başladığını fark ettik. parçayı parça treni sitesinden 29 tl ye sipariş verdim pazartesi elimde olacak taktırıp sonucu yazarım sizde o parcayı bir kontrol ettirin belki burdan olmuş olabilir.

Teşekkür ederim arkadaşlar. Halen gidip yaptıramadım o yüzden hata şurada diyemiyorum. ama sorunu çözdüm de durumu paylaşırım.

Merhabalar. Nihayet sorunu bulup çözdük. Nasıl anlatayım motorla şansumanın birleştiği yerin üst kısmında sıvı conta ile montajı yapılan bi boru var.bu parça değişti ve 30 tl ye arıza giderildi. Teşekkür ederim ilgilenen arkadaşlarıma

dumlup dediğinizi ben kullanmıştım. Sorun çözülmüştü. Bende de antifriz bitip duruyordu. Bi deneyin bence.

Geri
Üst Alt