Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aNkaradakilerin dikkatine!!!

sayın ismail bey haklısın insanlar kendi eşyalarına araçlarına başkalarından daha ii bakar ama allah korusun arabanın başına kaza geldiğinde yada arıza yaptığında hiç ustaya götürmedinmi elbette götürmüssündür götürdüğündede işinin ehli birini karşında bulup arabanı o kişiye emanet etmek istersin diye sanıyorum yeterince açıklayıcı olmuştur heralde. Ufak tefek şeyleri bizde yapıyoruz ama elektrik sistemi bu araçlarda sıkıntı olduğu için pek fazla dokunmuyorum ben bunu belirtmek istemiştim ve böyle düşündüğüm için bu konuyu açmıştım.....:cool: Ama dursun ustanın 1 hafta rötarlı gelmesi bana yaramadı yaptıramıcam galiba :(

Ya kızdınız sanırım ve beni yanlış anladınız.İstense ankarada da bu işleri yapacak güzel ustaların olabilecegini düşündüm sadece . İllaki bende çogu işlerimi servis veya ehli yerlere yaptırıyorum. Az birşey anlarsamda kendim yaparım. Tabiki herkez kendi işini kendi yapmak zorunda deil öyle birşey olsa herkez kendi arabasını kendi yapardı.

Dursun ustayıda selamlıyorum burdan ayrıca işine gösterdiği özenden dolayıda kutluyorum.

Ya kızdınız sanırım ve beni yanlış anladınız.İstense ankarada da bu işleri yapacak güzel ustaların olabilecegini düşündüm sadece . İllaki bende çogu işlerimi servis veya ehli yerlere yaptırıyorum. Az birşey anlarsamda kendim yaparım. Tabiki herkez kendi işini kendi yapmak zorunda deil öyle birşey olsa herkez kendi arabasını kendi yapardı.

Dursun ustayıda selamlıyorum burdan ayrıca işine gösterdiği özenden dolayıda kutluyorum.
ben öyle herşeye kızmam sadece nedenini açıkladım ismail bey şimdi maksat bahane dursun ustayıda cuma günğ buluşmasında aramızda görmk istioruzpuhaha

Mercek konusunuda şuan araştırmalar içerisindeyim kısa zaman sonra inşallah uygular ve sizlerle paylaşma fırsatım olur. Kısalara xenon takamamın sebebi merceksiz olması bu işi sıraya koydum bakalım ne yapabilirim .

Bir yardıma ıhtıyacın olursa haber verırsen elımızden geldıgı kadar yardımcı oluruz.

Merakımı mazur görünüz. Bi sorum olacak.

Türkiyenin başkentinde sizin bu işlerinizi adam akıllı yapacak biri yokmu acaba ? istanbuldan gelecek usta için sıra kaydı alıyorsunuz.
ben kalkıp 1200 km yol yaptım neden biliomusunuz saglam dostluk işcilik ffilan umrumda degil dursun ustaya arabanızı bırakıp gidebilirsiniz benim araba 2 gün işyerinde kaldı ve şu an yaptıklarında bi sorun çıksa dursunun kalkıp sırf benim için antepe geliceginden adım gibi eminim
iş yaptırmak cokta önemlı degıl ya ankarada bulusma yapıp dönerım ya scw aile siyle beraber olmakta ytr kardesim
hacı dayı seni burayada beklioz ozaman :D

gelırım tabıkı ıbrahımım ne demek kı zaten gelecem :D ankaraa bekle 2 de yola cıkıyom

bu kapı iç tutamaklarına turuncu led olayı kafamı karıştırdı bunu yaptıran biri varmı resim görebileceğim acaba çok merak ettim

Geri
Üst Alt