Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Anahtar pili

emreee86

Kayıtlı Üye
herkese iyi akşamlar. 2016 Ağustos ayında Aracımı aldım. 8 ay sonunda anahtar pilini değiştirin diye ekranda yazı çıktı ? 8 ay da az kullanmama rağmen bitmesi normal mi ?

Normalde bitmemesi lazım. Ben sıfır aldığım leonu 3 sene kullandım. Pil değiştirmedin. Şu anda kullandığım araç ta 4. Sene sonunda pil değiştirdim. Evdeki kumandadan yola çıkın. Sürekli kullanılmasına rağmen 1 yıldan fazla gider. Ama arkadaşında dediği gibi 3 liralık pil.muhtemel zamanında takılan pil, uzun sure bekleme yapmış.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

3lira hocam pil bi elektrikçiye götür değiştirir

Kardeş ben parasından mı soruyorum normal mi diyorum ? 80 milyarlık arabaya binen adam 3 e 5 e bakar mı
[doublepost=1489850434,1489848099][/doublepost]
Normalde bitmemesi lazım. Ben sıfır aldığım leonu 3 sene kullandım. Pil değiştirmedin. Şu anda kullandığım araç ta 4. Sene sonunda pil değiştirdim. Evdeki kumandadan yola çıkın. Sürekli kullanılmasına rağmen 1 yıldan fazla gider. Ama arkadaşında dediği gibi 3 liralık pil.muhtemel zamanında takılan pil, uzun sure bekleme yapmış.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Almak istediğim cevap buydu. Teşekkürler. Allah'a Emanet. Kazasız belasız.

Geri
Üst Alt