Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Anahtar ile cam ve sunroof kapanmama?

Tamamdır hallettim forum sağolsun :)

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Forumda aynı konu vardı ordan baktım araç içindeki cam açma kapatma kolunu araç kontağı açıkken 10 sn boyunca kapalı tuttum sonra bırakıp aynısını tekrarladım oldu :))

Forumda aynı konu vardı ordan baktım araç içindeki cam açma kapatma kolunu araç kontağı açıkken 10 sn boyunca kapalı tuttum sonra bırakıp aynısını tekrarladım oldu :))

Bir nevi yine kodlama yapmışsınız

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildiaynen bende ilk aldigimda o ozellik kapaliymis servis bu sekilde tarif etti telefonla hallettik ;)

Arkadaşlar Leon 2013 style kumanda ile camlar ve sunroff açılıp kapanmiyor,daha öncede oldu kontak açıkken anahtar üzerindeki tuşlara 10 sn aralıklarla basıp bıraktım oldu..ama şimdi yine çalışmıyor ve tuşa basılı tutma kar etmiyor birde servis uyarısı silinmiyor ne yapabilirim..

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar Leon 2013 style kumanda ile camlar ve sunroff açılıp kapanmiyor,daha öncede oldu kontak açıkken anahtar üzerindeki tuşlara 10 sn aralıklarla basıp bıraktım oldu..ama şimdi yine çalışmıyor ve tuşa basılı tutma kar etmiyor birde servis uyarısı silinmiyor ne yapabilirim..

Kumanda ile sunrof ve camların kapanmamasi olayını çözdüm,,önce kontağa takip 10 ar saniye bekletmeyle olmuştu ama sonra olmadı..çözüm söför kapısındaki kilit kapağının altında küçük bir anahtar girecek kadar delik var oraya anahtarı takip hafif sağa çevirince kapak çıkıyor ve karşımıza anahtar deliği geliyor anahtarı takip kapatma tarafında basılı tutunca açık olanlar kapanıyor,,açma yönünde basılı tutunca da kapalılar açılıyor..sonra kodlama tmm

Geri
Üst Alt