Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Akaryakıta ZAM ve İNDİRİM haberleri

Garip bir olayla karşılaştım. Sizlerle paylaşmak istiyorum. Leon'un deposu bildiğim kadarıyla 50L benzin alıyor. Geçen hafta benzin ışığı yandıktan sonra arabayı epey kullandım. Son menzil 20 km kaldı yazdığında yakıt almaya gittim tam 49,590 Litre benzin aldı. Nasıl oldu anlamadım.
Yani depoda sadece yarım litre mi benzin kalmış? Yarım litreyle 20 km gidilir mi?

Garip bir olayla karşılaştım. Sizlerle paylaşmak istiyorum. Leon'un deposu bildiğim kadarıyla 50L benzin alıyor. Geçen hafta benzin ışığı yandıktan sonra arabayı epey kullandım. Son menzil 20 km kaldı yazdığında yakıt almaya gittim tam 49,590 Litre benzin aldı. Nasıl oldu anlamadım.
Yani depoda sadece yarım litre mi benzin kalmış? Yarım litreyle 20 km gidilir mi?

1 litre ile 18 23 km arası gidiyor ortalama yarım litreyi bilemicem ☺☺

Dün benzine gelen 6 kuruş indirimden sonra bugün hem benzin hem motorine bir indirim daha geldi. Dünya'nın haberine göre benzinin litresine 3 kuruş, motorinin litresine 9 kuruş indirim yapıldı. İndirim sonrasında İstanbul'da 95 oktan benzin fiyatı 4,10 TL'den 4,07 TL seviyelerine, 3,63 TL olan motorin fiyatı 3,52 TL'ye düştü.

Ankara'da ise 4,11 TL seviyelerinde olan bir litre 95 oktan benzinin litresi 4,08 TL'ye, 3,67 TL olan motorinin litresi 3,58 TL'ye geriledi.

İndirimli fiyatlar bu gece yarısından itibaren geçerli olacak

Gece 12 de geldi zaten bugun bisey yok seckin ya:)

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Benzine 14 krş
Mazota da 10 krş zam geliyormuş 12 den sonra...

bu gece benzine 14 krş mazota 9 krş hayırlı olsun...

Geri
Üst Alt