Ailede yeniyim lutfen yardim edin . | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Ailede yeniyim lutfen yardim edin .

Konu, 'Forum Yardımı' kısmında Leonidas47 tarafından paylaşıldı.

1. Leonidas47

Leonidas47
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    2011 model seat leon 1.2 tsi style paket arac satin aldim.

Aracimin kapilari kitlenmiyor kumanda ile denedigimiz zaman sadece bagaj kapagi kitleniyor.
    Anahtari takip denedigimiz zaman ise sadece surucu kapisi kitleniyor.
    Icerideki kitleme butonuda kapilari kitlemiyor .
    Elektrikci tesisata sigortalara elektrik aksamina bakti sorunu bulamadi . Sorun nedir ne yapmam gerekir istanbul ici yardim edebilicek varmi tesekkurler herkese ..

Mobil sürüm kullanılarak gönderildi
    Bunu beğendi. kirlisakal bunu beğendi.
  2. memet_one

memet_one
    ADMİNİSTRATOR
    SCW VİP ÜYESİ

Beğenileri:
    7.056
    Ödül Puanları:
    113
    Öncelikle üyeler kısmından tanımak isteriz
    Kilit problemin var sana yakın sanayide bir kilitçi ustaya gidersen sorunu çözer fakat kapı döşemelerini sökmesi gereke bilir
    Sizin elinizden geliyor ise söküp kilit kutusuna bir bakın aynı zamanda kapı elektrik kablolarının olduğu yeri kontrol edin sıkıntı olmasın

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

3. kirlisakal

kirlisakal TEKNİK KOORDİNATÖR

Beğenileri:
    5.673
    Ödül Puanları:
    113
    akü kutup başını sökün tekrar takın...sol şöfor kapısında kumandayı gören merkez switch var kolay bozulan bişi...ordan başlayın

Sayfayı Paylaş