Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

acill... ön yolcu koltuğu tamamen nasıl katlanır

ouzz

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba 2015 model seat leon 1,6 tdı dsg aracım var ve ön yolcu koltuğunu tamamen katlayamadım , 2,2 m uzunluğunda bir eşya taşımam lazım ve ön koltuk tamamen yatarsa çok rahat taşıyacağım, daha önce böyle bir gereksinimim olmadığı için denemedim hiç ve tamamen katlanıp katlanmadığını da bilemiyorum umarım yardım edebilirsiniz.

Arkadaşlar merhaba 2015 model seat leon 1,6 tdı dsg aracım var ve ön yolcu koltuğunu tamamen katlayamadım , 2,2 m uzunluğunda bir eşya taşımam lazım ve ön koltuk tamamen yatarsa çok rahat taşıyacağım, daha önce böyle bir gereksinimim olmadığı için denemedim hiç ve tamamen katlanıp katlanmadığını da bilemiyorum umarım yardım edebilirsiniz.
Katlanmıyor diye biliyorum ancak arka koltuğa doğru yatırmanız gerekli

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

Koltuk kafalığını çıkararak arkaya doğru yatırabilirsiniz neredeyse arka koltukla sıfır olacaktır.

Koltuk kafalığını çıkararak arkaya doğru yatırabilirsiniz neredeyse arka koltukla sıfır olacaktır.
koltuk başlığını çıkaramadım yandaki düğmeye bastım ancak yukarı ve aşağı hareket ediyor sadece bi türlü çıkaramadım nasıl çıkarabilirim ???

koltuk başlığını çıkaramadım yandaki düğmeye bastım ancak yukarı ve aşağı hareket ediyor sadece bi türlü çıkaramadım nasıl çıkarabilirim ???

Maalesef Leonda hiç denemedim ama her aracın farklı bir kilit mekanizması var deneyip kendiniz bulmalısınız yada bir döşemeciye sorun onlar bilir.

Sanırım güvenlik sebebi ile başlık tamamen çıkmıyor Leon larda.

katlanmaz sökebilirsiniz..koltuğu sökün 4 civata tutuyo sonra gene takarsınız hem temizlik yapmış olursunuz :)

Geri
Üst Alt