Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Acil yardım arkadaşlar baskı Balata volan

clonare

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bugün 1.6 tdi 2016 şubat çıkışlı 2015 model leonumu trim sesleri için servise götürdüm manuel bu arada aracım fakat arayıp aracınız baskı Balata yemiş volan zarar vermiş olabilir ekspertiz yapacağız dediler ve garanti karşılamıyor 6-7 bin tl tutar dediler başına gelen var mı acaba ne önerirsiniz araç 39000 km’de daha

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Kavrama da ya da hızlanma da gaz yeme de hiçbir sıkıntı yok bu arada

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tekrar konuştuk araç baskı balatanın orada boruyu zorlamış ve yırtmış pedalın oradan yağ damlatıyormuş

Bende anlam veremedim ne kadar para verip alıyoruz haline bak markanın kalitesini görüyoruz

Hocam sen baska servise göster bence böyle kullanici arizasi mi olurmuş. Bence bi sor yine sen.

SCW uygulaması. Sakarya-Trabzon

Arkadaşlar bugün 1.6 tdi 2016 şubat çıkışlı 2015 model leonumu trim sesleri için servise götürdüm manuel bu arada aracım fakat arayıp aracınız baskı Balata yemiş volan zarar vermiş olabilir ekspertiz yapacağız dediler ve garanti karşılamıyor 6-7 bin tl tutar dediler başına gelen var mı acaba ne önerirsiniz araç 39000 km’de daha

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Geçmiş olsun kardeşim fiyat çok yüksek bende serviste değiştirdim 1250tl baskı 1500tl falan volan toplam işçilik dahil 2800tl tuttu indirimden 2500tl ye yaptırdım

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

Araç kaç bin kmdeydi hocam

Geri
Üst Alt