Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

abilerim kardeşlerim acil yrdım

yokmu beyler fikri olan bir iki kişi buldum bu sorunu yaşayan servis motor degişim olcak demiş ama araç sahipleri kabul etmemiş.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aynı durum arkadaşımda oldu ses aynı ses onun aracıda Polo 1.2 tsı kayış değiştirdi servis sorun çözüldü bunun olma sebebi çok yüksek devirlerde vites geçişi olarak adlandırdılar geçmiş olsun doğuş halleder

Muhtemelen devirdaim pompası veya kayış gergi bilyeleridir.

Tavsiyem servise gidene kadar arabayı kullanma devirdaim popması ise eğer dağıtırsın sonra hararet yapar motor.kullanma şimdilik bence

arabayı servise bıraktık bakalım inş önemli bir sorun yoktur. gelişmelerden haberdar ederim bu sorunu yaşayan arkadaslara yardımcı kaynak olur en azındam

arkadaşlar bugün servis dönüş yaptı arızanın kam mili ayar ünitesinden oldugunu yaklaşık 2000 tl oldugunu masrafın garantiden karşılanacagı bilgisi verildi tarafıma. bunun üzerine r arastırma yaptım bu 2014 ve 2015 1.2 tsi lerde herkesde olmasada aynı sorun olan kişiler çokca var. bakalım inşallah sorun çözülür. pazartesi veya salı günü aracın verılecegını soyledıler bekleyıp görmek lazım ınsallah hallolur. şunuda belirteyıp bu sorundan sessen dolayı yolda kalan arkadaslrda mevcut forumlarda dikkat etmek lazım.

Geri
Üst Alt