Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

A3 hakkında detaylı bilgiye ihtiyacımız var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
fsı lpg takılamamasının nedenı nedır yunus pekı hanı sımdı mercedesten tut bmw ye bı cok araca uyguluyolar vede cevremdede takıp kullananlara sahıt oldum fsı a olmadım ama meraktan soruyorum????

---------- Post added at 20:17 ---------- Previous post was at 20:16 ----------

uuuuuuu....
hemde 2.0 ıyımıs hatta supermıs ama yunus fsı lpg takılmıyo dıyo bu cok yakar be kardesım:D

direkt benzin enjeksiyonu olduğu için. vectra c 2,2 ler eski ve son kasa avensis 2,0 atmosferik benzinliler volvonun bazı motorları mitsu gdi ler. sadece fsia özgü bir durum değil direct enjeksyion olupta sorunsuz uygulama imkanı çok az.

kısaca bir dizele verimli şekilde uzun vadeli lpg uygulanamıyorsa bunlarada bu yüzden uygulanamıyor.

direkt benzin enjeksiyonu olduğu için. vectra c 2,2 ler eski ve son kasa avensis 2,0 atmosferik benzinliler volvonun bazı motorları mitsu gdi ler. sadece fsia özgü bir durum değil direct enjeksyion olupta sorunsuz uygulama imkanı çok az.

kısaca bir dizele verimli şekilde uzun vadeli lpg uygulanamıyorsa bunlarada bu yüzden uygulanamıyor.

tesekkurler yunus acıklaman ıcın....bırsey daha ogrendım

evet aynı ama sıfırda bı cok donanımı kaldırdılar ve suda varkı ben sıfır leon alıcagıma 2009 leon alırım makjalıdan yana degılım kesınlıkle;)a3 hem fsı motor 16v leon 8v a3 leondan daha donanımlı konforlu gıbıme gelıyo...
benım gıbı leon fanatıgı bı adama neler yazıy yaa ınanmıyorum kendıme:D

---------- Post added at 20:04 ---------- Previous post was at 20:03 ----------

---------- Post added at 20:05 ---------- Previous post was at 20:04 ----------

yıgıt yazmıs hemen cevaplıyorum aracı kardesım alıcagı ıcın leonu begenmıyo :D

alacağın 0 a3 ün bir makyajlı leon kadar bile olamayacağını biliorsn değilmi :) p0 satılanların büyük çoğunluğunda yol bilgisayarı bile yok. insanlar audi olsn bombş olsada olr mantığı ile ne bulrsa alıyor.

artı olarak 0 km TSİ motoru her zaman tercih ederim ve zaten öylemi yaptım ne :D

aynısınıda tavsiye ederim sana.

alacağın 0 a3 ün bir makyajlı leon kadar bile olamayacağını biliorsn değilmi :) p0 satılanların büyük çoğunluğunda yol bilgisayarı bile yok. insanlar audi olsn bombş olsada olr mantığı ile ne bulrsa alıyor.

artı olarak 0 km TSİ motoru her zaman tercih ederim ve zaten öylemi yaptım ne :D

aynısınıda tavsiye ederim sana.

bende olsam leon alırım ama kardesımde leona karsı bı on yargı var:D
ama ben makyajlı leon almam abı 2009 olsun yeter;)

anti-makyajcısın yani :) bende makyaj öncesi kasaya para vermem dedim ve vermedimde. tanıyanlar bilir. iki tane sensör önemli değil bir çok eksik vardı onlara ufak dokunuşlar yaptılar mesela iç mekan daha iyi direksyion kadranlar konsol konsolda kullanılan malzemede bile ufak dokunuşlar oldu aynlaar büyüdü artık arkayı daha iyi görüyorsn falan :) iki tane sensör için bunlardan vazgeçmem ben mesela.

ama temelde gelirsek. çok modele baktım. 70 bn lira dedikleri 1,4T alette ciddi söylüyorum yol bilgisayarı fonksiyonel direksiyon falan yoktu abuk sabuk sensörlere gelene kadar düşün :)

ayrıca 0 her zaman 0dır.

Gökhan abi ben senin onu ikna edebileceğine inanıyorum :) çevrende yokmu bi leon bindir farkı yaşasın =) Olmadı a3 ile yan yana koyun bir leonu farkı direk anlasın :)

1.6 FSI motor arada 15bg var diye birşey farketmez diye düşünmeyin, 8v den çok daha performansı tatmin edici bi motor. a3te değil ama golfte kullanmıştım, kasayı çekebilen bi motor çok hantal kalmıyor. bence hoş araba iyi bi pazarlıkla alınabilir.

anti-makyajcısın yani :) bende makyaj öncesi kasaya para vermem dedim ve vermedimde. tanıyanlar bilir. iki tane sensör önemli değil bir çok eksik vardı onlara ufak dokunuşlar yaptılar mesela iç mekan daha iyi direksyion kadranlar konsol konsolda kullanılan malzemede bile ufak dokunuşlar oldu aynlaar büyüdü artık arkayı daha iyi görüyorsn falan :) iki tane sensör için bunlardan vazgeçmem ben mesela.

ama temelde gelirsek. çok modele baktım. 70 bn lira dedikleri 1,4T alette ciddi söylüyorum yol bilgisayarı fonksiyonel direksiyon falan yoktu abuk sabuk sensörlere gelene kadar düşün :)

ayrıca 0 her zaman 0dır.

bu konu tartısmaya cok acık bı konu bence makyajlı makyajsız olayı uzarda uzar tabıkı herzamn ıcın sıfır sıfırdır....babamda ole der alıcan der anaahtar vurmadan 5 sene bınıcen satıcan der her zaman

---------- Post added at 21:06 ---------- Previous post was at 21:05 ----------

Gökhan abi ben senin onu ikna edebileceğine inanıyorum :) çevrende yokmu bi leon bindir farkı yaşasın =) Olmadı a3 ile yan yana koyun bir leonu farkı direk anlasın :)

yaaa ismail neler yaptım bındırdıkte leona kullandırdıkta hatta ehlıyet aldıgı surucu kursunun arabasıda leondu hatta araclar leondıye oraya kayıt yaptırdım ama olmuyo adam cıns kardesım:D

valla banada leonmu A3 mü deseler bende A3 alırım

bu konu tartısmaya cok acık bı konu bence makyajlı makyajsız olayı uzarda uzar tabıkı herzamn ıcın sıfır sıfırdır....babamda ole der alıcan der anaahtar vurmadan 5 sene bınıcen satıcan der her zaman

---------- Post added at 21:06 ---------- Previous post was at 21:05 ----------

yaaa ismail neler yaptım bındırdıkte leona kullandırdıkta hatta ehlıyet aldıgı surucu kursunun arabasıda leondu hatta araclar leondıye oraya kayıt yaptırdım ama olmuyo adam cıns kardesım:D

Gökhan abi bu gökhan sürücü kursu mu neydi onu mu diyosun? Siyah leonları var.Pozcuda yerleri :)

valla banada leonmu A3 mü deseler bende A3 alırım

Görkem abi Boş bir A3 Leon'un tırnağı olamaz bence... Dolusuna da güç yetmez zaten boşu bile leon'dan bu kadar pahalıyken...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt