Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 sus 30 -- 2012 1,6 tdi cri 105 hp style dsg...

anladım abı bu arabada allah kazdan beladan saklsın arabanı benım resımdekı fıesta bu aralar kazdan yana bası kurtulmuyor bu hafta ıcınde kırmızı ısıkta abım kullanırken arkadan carptılar allahtan fazla bı hasar yok bugunde yandan bı mınıbus surtmus ondada kapılar bıraz ıcerı gcmus boyle dıkkatsız uyuz tıplere delı oluyorum

Gecmis olsun kardesim..Piyasada sakat sofor çok dikkat etmekte olabiliyor bazen..Az sadaka çok belayı def eder..sadakasiz bırakmamaya özen gösterin..

fiyat ne kadar acaba

Kemal anteni soruyorum sanırım.ben Yekta Abi'den bir çok uygulamayı toptan devraldığım icin tek fiyatı nedir bilmiyorum ama uygulamayı yapan arkadasımız DURSUN usta [MENTION=4846]GeniuS[/MENTION] kendisi ile irtibata geçerseniz yardımcı olacaktır..

@ cuprali Abi tavan kaplama ile aynalara piano yapılacak işler arasında da piano black boyasını atacak iyi bir yer lazım bıde para:)))

Geri
Üst Alt