Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 SJ 801 - 1.2 TSI *sener652

bende aynı fiyata satın aldım sahibindenden :) memnun kalacağınız bir cihaz özellikle oluşturduğu orjinal görüntüyü çok beğeniyorum :)

araban çok güzel olmuş nazar değmesin de sendeki rns 510 değilmi benmi yanlış görüyorum:confused:
ayrıca bende düşünüyorum pedal kiti, paspas,rcd 510 veya rns 510 ama rns 510 biraz tuzlu geldi baya bi pahalı

RCD510 yeterli aslında, ama bilmediğiniz yerlere gidiyorsanız navigasyon önemli :) Ayrıca Film izliyorum ben araçta o yüzden de aldım. Uzun yolda 100'e sabitleyerek film izliyorum diğer türlü çok basıyorum benzin yakıyorum :D

Pedal kitini eğer uyuyorsa Golf GTI kitini de alabilirsiniz onlarda güzel duruyor. Seat Sport paspasları tavsiye ederim. Birde RNS310 var ona da bakabilirsiniz. Sahibinden'de RCD510 - 600 lira, RNS310 - 900-1000 lira olması lazım. Eğer arabilirseniz RNS310 alın :D

RCD510 yeterli aslında, ama bilmediğiniz yerlere gidiyorsanız navigasyon önemli :) Ayrıca Film izliyorum ben araçta o yüzden de aldım. Uzun yolda 100'e sabitleyerek film izliyorum diğer türlü çok basıyorum benzin yakıyorum :D

Pedal kitini eğer uyuyorsa Golf GTI kitini de alabilirsiniz onlarda güzel duruyor. Seat Sport paspasları tavsiye ederim. Birde RNS310 var ona da bakabilirsiniz. Sahibinden'de RCD510 - 600 lira, RNS310 - 900-1000 lira olması lazım. Eğer arabilirseniz RNS310 alın :D
RNS 310 hiç duymamıştım numara olarak 510 dan aşağıda özellik olarak yukarıda mı ? :D
saolasın tavsiyelerin için bide ona bakayım hemen
bide rcd510 la rns 510 arasındaki tek fark gps olamaz dimi
rns510 bana daha bi ayrıntılı geldi zaten fiyatından da belli

resımlerde vadı evlerı galıba

Ardıçlı Göl Evleri - Bahçeşehir.

Özellik olarak yukarıda değil. DVD özelliği yok sadece navigasyon var rcd510'dan ekstra olarak. eksi olarakta 6'lı CD player yok. Ama artık usb ve hafıza kartı kullanılması nedeniyle cd kullanana pek rastlamadım o yüzden 6'lı cd charger pek bir etkisi olduğunu düşünmüyorum. RCD510 ve RNS510 arasındaki fark, DVD ve navigasyon özelliğinin olması. Ayrıca TV tuner eklenip TV izlenebiliyor. Yada AV output girişi bağlanarak AV uyumlu cihazları çalıştırabiliyorsunuz ( e.g. PS3 ) Koltuk kafalıklarında ekran varsa bağımsız olarak arkadakiler kulaklıkla film izleyebiliyorken siz radyo dinleyebiliyorsunuz. RNS'nin özellikleri çok fazla fakat hepsi opsiyonel. Kafalıkta ekran olayı 750€ civarına denk geliyor.

selam murat konuyu biraz değiştirecem ama k.bakma senin bu kullandığın t1 nanotech den aldım şimdilik bir depo kullandım ama bir fark göremedim yalnız ilk doldurduğum gün motordan acayip bir koku geldi sanırsam bu katkının kokusuydu ama ondan sonra bi daha gelmedi neden olabilir bu bi fikrin var mı :(

selam murat konuyu biraz değiştirecem ama k.bakma senin bu kullandığın t1 nanotech den aldım şimdilik bir depo kullandım ama bir fark göremedim yalnız ilk doldurduğum gün motordan acayip bir koku geldi sanırsam bu katkının kokusuydu ama ondan sonra bi daha gelmedi neden olabilir bu bi fikrin var mı :(

1 depoda etkisini göstermiyor 2-3 depo yada 3-4 depo sonra gösteriyor olması lazım abi. Benzin almadan önce doldurman gerekiyor biliyorsundur zaten. Kokuyu çözemedim bende böyle birşey olmamıştı belki pislik atmıştır dicem de tam bilmiyorum. Bende o koku meydana gelmedi hiç abi :) Bide katkıyı poşet içinde tut ve dik olarak bagajdaki fileli bölümde sakla. Yoksa dökülme ihtimali olabiliyor.

dediğin gibi önce katkıyı koyup üzerine yakıt aldım ama o koku kafama takıldı gerçi cam açıktı acaba dışarıdan da gelmiş olabilir mi diye düşünüyorum. korktuğum şey performans alalım tasarruf yapalım derken motoru elimize almayalım :(

dediğin gibi önce katkıyı koyup üzerine yakıt aldım ama o koku kafama takıldı gerçi cam açıktı acaba dışarıdan da gelmiş olabilir mi diye düşünüyorum. korktuğum şey performans alalım tasarruf yapalım derken motoru elimize almayalım :(

2 aracımda da bir problem olmadı abi. Sende de olmaz sanırım. Ben bu aralar kullanmıyorum ne kadar ekonomi sağlıyormuş diye hesapliim dedim. 1 depoda 50km civarı fazla gidiyormuşum. 15*50 = 750 km.. hadi 600 olsun yine ekonomi sağlıyor. :) Tekrar kullanmaya başlicam bende. Ayberk'le olan tartışmadan sonra kullanmadığımda nolacak diye denemiştim :D

Geri
Üst Alt