Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

29 nisan scw cuma buluşması detaylar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkese merhaba

Aksam misafirim oldugumdan malesef aranızda olamıcam.

eminim cok eglenceli bi aksamı kacırıyorum gerci sizlerle olması bile bana yetiyor.

katılamadıgım için sizlerden özür diliyorum ve iyi eglenceler diliyorum...

saygılar =)

sağlık olsun burak başka zamana işallah:eek:key: daha çok cuma olur işallah.....:D

Yok be abi keşke tek gelebilsem pederden arabayı istedim her zamanki gibi "ehliyetini al öle" cevabını aldım mecburen onunla gelicem :) Onuda kabul edersiniz inş. :D

hmmm bak şimdi oldu... doğru cevabı baban vermiş zaten :D gelsin tabiki başımızın üzerinde yeri var :eek:key:

Herkese merhaba

eminim cok eglenceli bi aksamı kacırıyorum gerci sizlerle olması bile bana yetiyor.

saygılar =)

sıkıntı yok kardeşim :D cumalar torbaya girmedi ya... başka cumaya artık puhaha

bende burdan geliyorum anadolunun bağrından maksat muhabbet olsun :)

Herkese merhaba

saygılar =)

misafirinide alıp mekana gel

Arkadaşlar bilen bilir,mekan harikadır ama sadece bira içebilirsiniz,rakı yada votka tarzında içki mevcut değildir..Ama onun haricinde her tür bira mevcut..

Bu posttan sonra büyük ihtimal Barış gelmez..:D:D

dışardan zorla getirttiriyoruz sıkıntı yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt