Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

21.03.10 Club Lale Otel Sapanca Mangal Organizasyonu / Detaylı Bilgi ve Aktiviteler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
müsait olduğum sürece gelmeye çalışacağım dönüş yolu güzel geçti benim için alllah kaza bela vermesin herkese

Şemun'un lafı kaldı aklımda
"Ayberk sen şeytansın" :D Hahaha.

Çok harika bir gün geçirmişsiniz belli ki arkadaşlarım,İşyerimizdeki tadilattan dolayı malesef katılamadık ve çok üzgünüz,umarım bir daha ki organizasyona yine bir aksilik çıkmazsa mutlaka katılacağız her nerede olursa olsun...

müsait olduğum sürece gelmeye çalışacağım dönüş yolu güzel geçti benim için alllah kaza bela vermesin herkese

Güzel geçer tabii :) 4 kişi biliyor nasıl geçtiğini :) (Ben, Yiğit, Engin Abi sen :D )

Organizasyonda emeği geçen herkese teşekkürler, bir dahakine görüşmek üzere...

yahu siz ne ettiniz yollarda. biz bi kaptırdık bi daha kimseyi göremedik aynadan :D

ne cupra kaldı ne 1.2tsi :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt