Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2018 Polo vs 2017 Ibıza

feoder

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar, 2018 de 6.nesil ile karşımıza çıkacak polo mu yoksa Eylül ayında ülkemizde satışına başlanacak Ibiza mı? Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz? Detaylı iç, dış inceleme içeren video linkini paylaşıyorum. İzledikten sonra yorumlarınızı alalım.

Son düzenleme:
İkiside gerçekten çok güzel ama F/P bakınca ibiza tercih ederim trendline yerine style binmek daha makul gelir diye düşünüyorum.

Fiyat ve donanımları görmeden karşılaştırma yapmak zor. İbizanın içini beğendim

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ibiza cok daha dinamik cizgilere sahip oldu. Aracı oldukça detaylı inceledim ve Seat ekibinin geçtiğimiz haftalardaki Barcelona tanıtımına giden satıştaki arkadaşlarımdan da yorumları aldım.
Son derece yüksek bir başarı elde edecek gibi görünüyor.

Ağustos ayında gelen ilk partiler 95hp lik manuel style paketli + full led + büyük ekran + görüş paketli.. Çoğunlukla excellence için lanse rengi olan Mystic renkte.
Ek olarak
Ibiza 1.0 ecotsi DSG FR için 79-80 bin gibi bir rakam bekleniyor. Ağustos ayı içerisinde özel siparişe açılacak ve Ekim ayında teslim alınabilecek.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

fiyat/doluluk oranına bakılırsa muhtemelen ibiza derim ancak bütçe konusunda limitim genişse kesinlikle polo.

En Full paketlerin tanitimini yapmislar boş kasaların fiyatlari 75-80 bin/ full donanımda 100 -110 dan aşağı sanmiyorum hatchback ve küçük bir arac yerine o rakamlara (passat ,audi, octivia vs) daha geniş ve oturaklı sedan bir arac tercih ederdim. Benim şahsi görüşümdür.

En Full paketlerin tanitimini yapmislar boş kasaların fiyatlari 75-80 bin/ full donanımda 100 -110 dan aşağı sanmiyorum hatchback ve küçük bir arac yerine o rakamlara (passat ,audi, octivia vs) daha geniş ve oturaklı sedan bir arac tercih ederdim. Benim şahsi görüşümdür.

Kesinlikle haklısınız full paket tanıtımları Fakat genel amaç hangisinin daha çok beğenildiğini öğrenmek :XD

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt