Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 Leon FDR 32

Teşekkürler Allah razı olsun :)

http://img193.imageshack.us/img193/2883/01052011020.jpg
Maaşallah kardeşim akar gider yahu bu ;)
Kazasız belasız günlerde binmen dileğiyle.. :)

Bu arada bu Makyajlı kasaya lip olayıda bayağı bi kafamı kurcalamaya başladı..
Beyaza boyatıp taksak nasıl olur diye düşündüm şu an..
Hatta Photoshop konusunda uzman bir iki arkadaş yardımcı olsada bu Lip'in Beyaz renkte olanı nasıl duruyo bi gösterse bize..

Abi senin dediğin gibi orjinal tampona değilde Cupra tamponuna beyaza boyayıp takan vardı..

Camlarımız filmlendi, aynalarımız kaplandı, ve Pro-Kitler takıldı :)

05062011053.jpg

05062011054.jpg

05062011055.jpg

05062011056.jpg

umut bu ayna kaplamalarının attığını söylüyolar aynanın şeklinden dolayı,o yüzden her kaplamacı bu riske girmiyor.sen nerde kaplattın ?

Beyaz arabaya film şart zaten, Maaşallah.. Güzel olmuş güle güle kullan..
Jantla mercek farıda yaptınmı on numara beş yıldız..

umut bu ayna kaplamalarının attığını söylüyolar aynanın şeklinden dolayı,o yüzden her kaplamacı bu riske girmiyor.sen nerde kaplattın ?

Valla abi aynaları kaplatalı 1 hafta oldu herhangi bi atma vs. yok sadece uç tarafında biraz geriden kesmiş beyaz yer gözüküo orası canımı sıkıo onu tekrar götürücem..Avcılar'da kaplattım..

Beyaz arabaya film şart zaten, Maaşallah.. Güzel olmuş güle güle kullan..
Jantla mercek farıda yaptınmı on numara beş yıldız..

Saolasın abi öğrenci haliyle bu kadar :)

Gerilerde kalmışız bi güncel çekelim.. App'ler takıldı, cut out yapıldı ve kaza yapıldı :D

kazasız belasız iyi günlerde yalnız fotoları göremedim ben sıkıntı bendemi acaba..

Yeni resim ve jantlarla karşınızda FDR 32..

jantlar çok güzel olmuş bende hastayım bunlara 17 mi bunlar?
bide heralde yay falan yok dimi

Geri
Üst Alt