Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2 Aralık 2012 SCW Beykoz Paintball turnuvası..

Heee zaarrr anlımın çatından vurdular beni :D İki metreden yere düştüm usta maf oldum bacağımın morarikligi yeni gecti biz gene oyuna gidiyoz birde bu karşı takım hep savunma yaptı anlayacağın bizde ramboluk yaptık sonu patates
Ben kendimi atarım senin önüne yarın..Sıkma canını sen.. Ona atmayın bana atın derim.

Barışım gelebilirsem sürpriz olur demiştim ya netleşti kardesim gelemiyorum:-(( bir ümit dedik ama yarın sülalenin büyükbaslarini ağırlamak düştü bize..gönlüm sizlerle herkese iyi eğlenceler..

Barışım gelebilirsem sürpriz olur demiştim ya netleşti kardesim gelemiyorum:-(( bir ümit dedik ama yarın sülalenin büyükbaslarini ağırlamak düştü bize..gönlüm sizlerle herkese iyi eğlenceler..
Saglık olsun ulvi gönlünün bizle olacağından şüphem yok gelmiş kadar oldun kardesım ama birdahkine saglık oldukça gelecen inşallah :eek:key:

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
Abi Maşukiye'de öle yaptık bacağı kiriyoduk puhaha Sen sen resimdeki emaneti her ihtimale karşı getir :)

Geri
Üst Alt