Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

19'' RS6 jant

19 " al sende sonra gor nasuıl oluyomus ne kadar zor oluyomus sen kasınıyosun bence.rahat batıyo bıraz.sımdıkı aklım olsa 17 den buyuk jant almam.

bu aralar yağmur vs dolayısıyla köstebek yuvası kıvamında yollar...benim çok şükür şimdilik balon fln yapmadı...ama 35 yanakta kaçınılmaz balon,eğilme olucaktır muhtemelen...soğuttunuz iice :)

bu aralar yağmur vs dolayısıyla köstebek yuvası kıvamında yollar...benim çok şükür şimdilik balon fln yapmadı...ama 35 yanakta kaçınılmaz balon,eğilme olucaktır muhtemelen...soğuttunuz iice :)

mert sogutmak degılde turkıyede ole yollar varkı raht gıdemıyor ınsan ama ben dıkkat ederım dersen sen bılıyosun.. hatta bılal abı leon sport 19 kullanıor yazsın buraya kac lastık ve jant yedıgını...

İsmail bu fotodaki benim arabamı ne :D:D:D

jantında değişiklik istiyorsan boyat gitsin, audilerde güzel durmuş ama leona bende yakıştıramadım.

parlak siyat da mat siyah da benim pek hoşlandığım renkler olamadı ama zevk tabiki. biraz iddialı renkler bul, bendeki renk eminim beyaza çok yakışacaktır. Beğenmeyeni duymadım daha.

parlak siyat da mat siyah da benim pek hoşlandığım renkler olamadı ama zevk tabiki. biraz iddialı renkler bul, bendeki renk eminim beyaza çok yakışacaktır. Beğenmeyeni duymadım daha.

abi seninkilerin rengini bnde çok beğendim ama arabada 3.bi renk olsun istemiyorum...araba siyah-beyaz...boya olursa siyah güzel durur diye düşündüm...

ismail kardeşimden rica etsem aslında benim jantlarımı ps'la siyah yapsa bi görsem????:rolleyes::rolleyes:

Geri
Üst Alt