Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

18.10.2009 - Pazar S.C.W. Bursa Organizasyonu...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mekan çok güzel emekleriniz için teşekkürler...

net olmayan bi durumum var..belli olunca isimleri yazdırcam..!!

Berkem bizim isimleri yazdırmış ama henüz kesin bir şey diyemiyorum...:(

Serkan abi 1 saatlik yolunuz var sizde oradan gelmezseniz artık hiç birşey diyemiyorum...

Tabi tercih senin... Sebeplerde senin, bu yüzden kendi bileceğin iş :)

bende bursadan bir balıkesirmi yapsam ne etsem. balıkesir ünide diplomam duruyor bitürlü gidip alamadım. bu vesileyle onuda aradan cıkarabilirim aslında.

Mesut sen Bursadan Balıkesire diploma için gidiyosun, ben 8 senedir Göztepe kampüsünden hala diplomamı almadım :D Türkmenistan öncesi aracı soydular Beşiktaşta ne çıkış belgesi kaldı ne sertifikalar ne dosyalar...

Serkan abi 1 saatlik yolunuz var sizde oradan gelmezseniz artık hiç birşey diyemiyorum...

Tabi tercih senin... Sebeplerde senin, bu yüzden kendi bileceğin iş :)

Tercih ile alakası yok kaç gündür gelebilmek için işlerimi ayarlamaya çalışıyorum,biz pazar günleride çalıştığımız için hep sorun oluyor malesef bu durumlar..Ama ne yapıp edip gelmek istiyoruz kardeşim buna emin ol..Çok büyük bir aksilik çıkmazsa sana sözüm olsun geleceğiz:cool:

baya kalabalık ve keyifli olacak keşke katılabilsem.....:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt