Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

17 inç Jant ve lastik tavsiye

Jant ve lastik tercihinde bazı pürüzler var kafalarda.Dostane şekilde sormadan lastik ve ya jant almayın.Bizden alınıp alınmaması önemli değil öncelik aile olarak zarara uğramamaktır arkadaşlar .

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Resimdeki jant replika.Bende 17" durban kullanıyorum benim jantlarımda replika 3 senedir kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım henüz.16"den 17"e geçince konforda azalma oluyor yanak inceldiği için 18"te konfor dahada az olur.Gorunus olarak tabiki 17" ve 18" tabiki daha hoş görünüyor arabanın havası değişiyor :)

2nolu jant 17 inc ise replikadır.jant uzerındekı soguk muhurler oem de ıc tarafta ve marka logosu ile beraber olmalı

Arkadaşlar benim ihtiyacım 17 inç
2 nolu jantda 17 inç
Piyasada 1 nolu jantı bulamıyorum.
Zaten 2 nolu jant daha çok hoşuma gidiyor.
Küçükçekmecede bir yerde 2 nolu jant 1.900 TL ye anlaştım.

Orijinal olduğunu logonun içten olmasına mı bakarsam kesinlikle anlamış olurum.

Jant ve lastik tercihinde bazı pürüzler var kafalarda.Dostane şekilde sormadan lastik ve ya jant almayın.Bizden alınıp alınmaması önemli değil öncelik aile olarak zarara uğramamaktır arkadaşlar .

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocam bende 17 ye çevirmeyi düşünüyorum bir arkadaşım 215 50 17 takrız lastiği sertliği engelleriz dedi doğruluk payı varmıdır. Birde bu jantlar artık klasik oldu ben başka bir jant düşünüyorum önereceğin bişey varmı. Hayta yerin nerde sana bi gelelim bakalım

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

En iyisi araba üzerinde görmek olacaktır.
Sahibinden gibi sitelerde ki leonlara bakarsanız en iyi hangisi yakışıyor fikir alabilirsiniz.

Arkadaşlar benim ihtiyacım 17 inç
2 nolu jantda 17 inç
Piyasada 1 nolu jantı bulamıyorum.
Zaten 2 nolu jant daha çok hoşuma gidiyor.
Küçükçekmecede bir yerde 2 nolu jant 1.900 TL ye anlaştım.

Orijinal olduğunu logonun içten olmasına mı bakarsam kesinlikle anlamış olurum.
2 nolu jantın orjinalde 17' i yok maalesef. Eğer sizin baktığınız 17' ise kesin replikadır.

Evet maalesef öyle imiş.
18 inç de takmak istemiyorum.
Fakat çok yakışıklı jant.
Bence Leonu Leon yapan önemli bir faktör.
Aradaki fark resimlerde
1939519396

2. Resimdeki jant replika.Bende 17" durban kullanıyorum benim jantlarımda replika 3 senedir kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım henüz.16"den 17"e geçince konforda azalma oluyor yanak inceldiği için 18"te konfor dahada az olur.Gorunus olarak tabiki 17" ve 18" tabiki daha hoş görünüyor arabanın havası değişiyor :)

Berhan sen hangi replika jantı taktın
Ve nereden aldın

Geri
Üst Alt