Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

14-15 Mayıs Çanakkale Assos

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yine tanışamayacağız yahu Serkan, dün yazı gelmediği için yer teslimini imzalayadım ama haftaya pazartesiden itibaren ben sürekli Yeşilköy'de olacağım. ha bir aksama olur da gecikilirse projede bizde orada oluruz ama zor gibi.

Orada her daim radar var Yekta akçaydan çıkışta güre girişinde :) Bir defasında ebelendim oradan aklımda yani.
Bu arada edremit ten çanakkale 1 saatten fazla sürüyor, bence sen anormal bir hızda gidiyorsun :)

belki bilmiyorsundur diye dedim :)

yine tanışamayacağız yahu Serkan, dün yazı gelmediği için yer teslimini imzalayadım ama haftaya pazartesiden itibaren ben sürekli Yeşilköy'de olacağım. ha bir aksama olur da gecikilirse projede bizde orada oluruz ama zor gibi.

Valla Faruk seninle tanışmak bir türlü nasip olmadı gerçekten,bak ben onca iş güç arasında 2 gün kaçamak yapabilmek için sıvadım kolları,inşallah sizde bir fırsatını bulur yaparsınız bir kaçamak orada tanışma fırsatını buluruz..

Selçuk Rabbim sağlık sihhatle senin aramıza katılmana izin versin geldiğindede düzenleriz böyle güzel etkinlikleri..:)

Merakla Bekliorum Hasan Abi, yeni oldu aranıza katılalı ama walla ben çok sevdim bu paylaşımı, bu dayanışmayı...
Taa çocukluğumda duymuştum Seatçılık diye bişey ama ozaman pek anlamlandıramamıştım şimdi anlıorum ozaman sizin gibi abilerimizin bize ne demeye çalıştığını..
İnşallah tatille birlikte en yakın zamanda böyle bi etkinliğe katılarak sizin gibi değerli abilerimiz ve kardeşlerimizle tanışma fırsatı yakalarız allah izin verirse..

yha ne odluuu.... :D ben müze kart başvurusunda fenerbahçe resmi yükledim yha :D o olmuyomuş beni aradılar müzekart müşteri hizmetlerinden dediler kartınıza ressim yüklemişiniz görünmüyo dedi bende dedim ne görünüo fenerbahçe dedi bende şampiyonuz bu sene elan dedim :D ondan sonra kalsın öle yapın ben öle istiyorum dedim olmaz bu kart kimlik kart görevi görüyomuş tmm ozaman nasıl yenilerim dedim mail adresi verdiler oraya yeni ressim atıcam :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt