Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 tdi dsg.Forumda ilk herhalde )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
50 bin lira çok değilmi gerçekten ki full+full değil sanırım ? Gerçi Doğuş hep böyle Allah kaza bela vermesin hayırlı olsun

güle güle kullanın tekrar.. ;)

hayırlı ugurlu olsun özgür..kazasız belasız kullanmanı dilerim..

3 hafta önce ablam sayılabilecek yakınlıkta bir bayana, Highline Golf TDI DSG aldık. Leondan donanım olarak fazlası içerideki büyük ekran dokunmatik müzik sistemi ve sonradan koyduruğu bi-xenon farlar.

çok samimi bir arkadaşımdan ( Doğuş otoda çalışıyor) aldığımız için arabayı bize daha uyguna geldi ama dışarıdan biri 63000 verecekti o arabaya.

şimdi bu söylediğim 2 özellik dışında Golf olmasından başka bir farklılık da gelmiyor aklıma

Aracınız hayırlı ugurlu olsun. DSG nizden ses gelmez inşallah sizinde sonra arabayı yakasınız gelebilir....

hayırlı uğurlu olsun..kazasız belasız kullanmanız dileğiyle..

allah hayırlı uğurlu etsin çok güzel bir araç size bir dost tavsiyesi ki ben alsam öyle yapardım yıllarca binin bu araca....

valla açıkca söylüyorum cok pişman oldum 1.4 benzinli aldıgıma keşke 3 ay daha sabredeydim de 1.6 tdi dsg alaydım.. aklımdaydı da sabretmedik işte :(

samet 45numarali post'umu okursan neden silindiğini anlarsin..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt