Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.0 tsi dsg top speed

Benzinli araba devir aldıkça her zaman yolda daha hızlı gider ben bizzat test ettim doğrudur. Hatta araçda yük yoksa daha fazla bile gidebilir. Çünkü 1.0 yük olursa çekişten düşecektir

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Selamlar , 1.0 tsi dsg Yeni leon'u ile 215 km hızı gördüm diyen bir arkadaş var , yorumlarınız ? Olur mu o kadar ? Yada yapabilen var mi ?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Aracım leon fr 150 hp dsg 215 limit var sanmam o hıza çıksın yokuş aşağı olabilir belki.fabrika verişinde son hız ne görünüyor.yeni civic rs 182 hp 200 km hız ile limitlendirilmis.yazılımla olabilir dediğiniz hız ama yine yapmışsa 1.0 ne yakar merak ettim :)

Aracım leon fr 150 hp dsg 215 limit var sanmam o hıza çıksın yokuş aşağı olabilir belki.fabrika verişinde son hız ne görünüyor.yeni civic rs 182 hp 200 km hız ile limitlendirilmis.yazılımla olabilir dediğiniz hız ama yine yapmışsa 1.0 ne yakar merak ettim :)

195 km hıza sabitlediginde 9.8 lt gösteriyormuş .
Kılavuzunda max hız 202 km yazıyor .

Birde dik yokuşa , s moduna aldığında 165 km ile o yokuşu tırmanıyor diyor

200 nm tork gayet iyi bir değer , astra 1.4 T'ler 140 hp ama onda da 200 nm tork var ve leondan 300 kg daha ağır.

195 km hıza sabitlediginde 9.8 lt gösteriyormuş .
Kılavuzunda max hız 202 km yazıyor .

Birde dik yokuşa , s moduna aldığında 165 km ile o yokuşu tırmanıyor diyor

200 nm tork gayet iyi bir değer , astra 1.4 T'ler 140 hp ama onda da 200 nm tork var ve leondan 300 kg daha ağır.

Tek başınayken dediği gibi olabilir ancak araçta dört kişi falan olunca o değerler uçar gider belli bir hızdan sonra hacim devreye girer.yaptığı hız rampa asagi dir cunku o şekilde ben 230 ları gördüm.

Valla ben adana mersin otoyolunda denemiştim ilk aldigim zamanlarda 198 6. Vites 5200 devir civarlarindaydi dsg aracim manuelde denemistim buyuk ihtimalle motor kitlemesi oldugu icin ama o ozelligi iptal etirilirse yapila bilincek bir hız

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bende de 1.0 leon var 210 yapıyor.yokuş aşağı 220-225 yaptımı gördüm

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt