Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.0 EcoTsi Motor Yakıt Performansı

bu gönderdiğiniz resimlerin hiç biri gerçekçi değil 6 km 8 km veya 23 km giderek sabit hızla giderek ortalama ölçülmez sırf düşük göstermek için insanları yanıltmayalım. ben size 24 km ortalama gösteririm ortalama 90 km hızla 3.4 ortalama 1.4 140lık fr ile. Neden bu örneği verdim evimden iş yeri 24 km gidiş rampa çıkışı giderken 8.5 falan yakıyorum dönerken rampa aşağı 3.5 4 yakıyorum. Ayrıca gittiğim yol trafiksiz ve sürekli dur kalk yapmıyorum. Size gerçekçi ortalamamı söyleyim her ay depomu fullerim işe git gel ve çarşı gezmesi içinde karışık( yani bir kısmı uzun yol bir kısmı yoğun trafikte) ortalam 7 ve 7.5 arası değişiyor kullanımım da yer yer sert yer yer normal ancak geneli normal kullanım. Eğer çok zorlarsam en fazla 6.5 düşerim bunun altı bana gerçekçi gelmiyor. (frlar için söylüyorum) uzun yol içinse 120 km sabit hızla yolun durumuna göre 5.3-5.7 arası yakıyor. 1.0 motorlar ise bu değerle şehir içinde 1 lt şehir dışında yarım litre düşün.

Geri
Üst Alt