Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

09 Kasım 2010 Salı 2.Kocaeli Bölge Buluşması

fena şifayı kapmak üzereyim, tişörtle oturanlar ne halde merak ettim. Hava keyifli ılıman bir sonbahar gecesiydi ama en kalın ben giyinmeme rağmen gözlerim ağrıyor başım kazan gibi. 2010 kurban sanırım keyifsiz geçecek :(

uzun kollum wardı ama gayet iyi durumdayım çok şükür abi =) ki dönüşte serbay we çetin bikaç roll denemesi yaptı camımda açıktı ama sıkıntı yok şu an =) sende inceden yaşlılık belirtileri olabilir :D:D:D

teşekkürler be Kerem, sabah sabah iç açtın iyice :p haftasonu açık hava organizasyonunda biraz soğuk aldık direnci kırdık dünkü bahane oldu sanırım.

(hemen moral werim abi o zaman) aynen abicim ondan olmuştur geçen hafta sonu için zaten mikrop yağmuru olacak diyorlardı kesin sen orada şifayı kaptın dün akşamda etkisini göstermeye başladı =)

Geçmiş olsun abim, ben biliyosun bi yerden sonra şal gelmeyince aldım arabadan üzerime bir şey. Şimdilik fena değilim.

Çetin seni görünce azdı benim hastalığım zaten, en delikanlı sendin aramızda :):)

çetin sen şal istedinmide gelmedi :S bak filiz abla masaya otururken direk geldi :p

Çetin delikanlı gibi oturuyordu, Filiz daha gelirken uhuhuhuuuuwwwww nidaları ile geldiği için önlem tez alındı. Çetin hiç renk vermedi. itirazı olan var mı? En delikanlı Çetin:D:D:D

Çetin seni görünce azdı benim hastalığım zaten, en delikanlı sendin aramızda :):)
Ahahaha yok abi üşengeçlik o :D
çetin sen şal istedinmide gelmedi :S bak filiz abla masaya otururken direk geldi :p
Valla kıllandım durumdan.
Çetin delikanlı gibi oturuyordu, Filiz daha gelirken uhuhuhuuuuwwwww nidaları ile geldiği için önlem tez alındı. Çetin hiç renk vermedi. itirazı olan var mı? En delikanlı Çetin:D:D:D
Ben de bi ara düşündüm Ceyda'ya isteteyim gelir diye :D Bu arada büyüklerimi nadir itiraz ederim :D
Aslan başkaları la :D

Geri
Üst Alt