Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ZENEC 2011D Multimedya Arizasi

my_wayyy

Kayıtlı Üye
Değerli SEAT ailesi hayırlı geceler herkese. 2013 model Altea XL imda zenec 2011d marka double var. İki gün önce sabah calistirdigimda ekrana her zamanki açılırken çıkan logosu geldi ve öylece takılı kaldı dokunmatik ve diğer fonksiyonlar çalışmıyor ama arka planda sadece radyo calisiyor. Direksiyondan ses açıp kapama yapabiliyorum. İnternetten biraz araştırdım bu sorunu yaşayan birkaç arkadaş gördüm ama çözümünu bulamadım. Bu alete kullanipta Daha once böyle bir sorun yaşayan var mı çözümü ne oldu? Firmayı aradığımda bana sürücü kartı yandiginı yada onun gibi bir şey söylediler. Parçayı Almanya'ya sipariş edeceklerini ve gelmesinin yaklaşık 1 ayı bulabileceğini 850 ₺ gibi bir fiyat çıkardılar. Ayrıca cihazı kendim sokup kargo ile onlara gonderecegimide söylediler? Sizlere sorum şu:

Cihazi o fiyata yaptırayım mi yada yeni bir cihazı alayım? Aracıma uygun cihaz tavsiye ederseniz sevinirim saygılarımla....

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt