Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yuksek yakit tuketimi

Km de 77 kuruş, maşallah :) araba kaç kg ? İstanbul trafiği için en iyisi küçük arabalar, 1 ton agirligindaki olan arabalar. Yakıt tüketimini en fazla attıran şey dur kalklar. Dur kalklar da en çok İstanbul'da var. 1500 kg arac ile 1000 kg aracın kalkıştaki yakıt tüketimi arasında ciddi fark olur.

Bu da bugun 125 sabitledim. 210 km sehir disi 15 km sehir ici. Klima 18 oto. 5 kisi bagaj full.

Ekli dosyalar

• 20210803_223519.jpg
    20210803_223519.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 24
Km de 77 kuruş, maşallah :) araba kaç kg ? İstanbul trafiği için en iyisi küçük arabalar, 1 ton agirligindaki olan arabalar. Yakıt tüketimini en fazla attıran şey dur kalklar. Dur kalklar da en çok İstanbul'da var. 1500 kg arac ile 1000 kg aracın kalkıştaki yakıt tüketimi arasında ciddi fark olur.

1400 kg araç .Aracı ne çok yavaş kullandım nede çok sert kullandım yeri gelince bastım yeri gelince yavaşladım.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt